Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kellemetlen szag, főleg...

Kellemetlen szag, főleg köhögés után mitôl lehet?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete érzek kellemetlen ízt a torkomba és szagot az orromba, főleg azutàn ha köhögök! Más nem érzi vészesnek! 😏Refluxom és rekeszsérvem is van. Tüdő röntgenem 1hete készült alkalmassági vizsgàlathoz, negatív volt. Jövőhéten megyek vizsgálatokra, viszont nagyon bosszant a dolog. Volt-e esetleg valaki így? Régebben kétszer volt ugyan ilyen erős szagú a székletem, ezért gondoltam arra, hogy a gyomorból árad. Viszont akkor miért köhintés után érzem?!
2019. jún. 7. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán a reflux én is szoktam attól érezni sajnos a gyomrunk ilyen büdös ... És rengeteget rágózok. Gondolom azért mert felköhögsz egy adagot a nyálból ami megbüdösödött.
2019. jún. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!