Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Futás utáni köhögés?

Futás utáni köhögés?

Figyelt kérdés
Már szinte gyerek korom óta ahányszor sokáig futottam mindig elkezdtem köhögni utána köhögni. Ez áltlában 1-2 perc után mindig el szokott múlni. Néha néha nap közben is szoktam és a torkomon hátul is folyik le a váladék az arckrémemből szinte gyerek korom óta. 3-4 évente járok is ki szivatni ami szerencsere szokott segiteni. Kiskoromban asztmával diagnosztizáltak igaz enyhébb verzió volt nekem, de ezt szerencsére "kinőttem" (tudom hivatalosan nem lehet kinőlni csak tünetmentes). Szerintetek ennek lehet hozzá köze? Régebben aggódtam elégge a cisztás fibrózis miatt is de egy orvos azt mondta nekem, hogy azt már rég diagnosztizálták volna nálam. (20/F) és szerncsére beteg is ritkán vagyok. Szerintetek ez mi lehet? Válaszokat előre is Köszönöm!

2019. máj. 10. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig ez asztma. A cisztás fibrózist születésednél diagnosztizáltk volna és kezeletlenül már belehaltál volna.
2019. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az asztma visszatérhet
2019. máj. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!