Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ureoplazma AG pozitív az mi?

Ureoplazma AG pozitív az mi?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ilyen vizsgálati eredményt? Ez most mit is takar? fertőzött vagyok? milyen dokihoz szokás menni ilyennel?

Vizsgálat neve

Ureaplasma és Mycoplasma (PCR)

Ureoplazma AG


Mycoplasma genitalium DNS negatív (-) Ureaplasma DNS pozitív (+), >10000 kórokozó/minta.



2019. jún. 9. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nézték, mi volt a panasz, milyen váladékból vagy vérből nétzék, mi volt még a leleten?
2019. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hugycsőből vett minta, nem túl kellemes mikor péniszbe bedugják azt a pálcát, alapjáraton nem volt semmi panaszom de gondoltam megcsináltatom vizsgálatot
2019. jún. 10. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Tünetmentes ureaplasma nem kezelendő. Éppen ezért nem is célszerű szűrni. Itt egy angol kutatás erről: [link]
2019. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amiket szűrni kell, ez nem tartozik közéjük.
2019. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, vagyis ha jól értelmeztem ez kis mennyiségben gyakran előfordul a szervezetben? Akkor barátnőmnek se okozok gondot vele? (Nem szoktunk védekezni mivel nemrég várandós)
2019. jún. 11. 07:24
 6/7 anonim ***** válasza:
A cikk lényege, hogy a kezeléssel több kárt okozunk, mint a nem kezeléssel, ezért nem kell kezelni.
2019. jún. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. jún. 25. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!