Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek lehet agyhártya...

Szerintetek lehet agyhártya gyulladás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mar 4. Napja nagyon magas lázam van (39-39,6) első nap ereztem nem jo valami elmentem hazi orvoshoz igazabol minden tünet megvan kivéve a hányás, kicsi hányinger van napi 1x kb. Irt fel laz csillapitot az orvos ami le is viszi a lázam de mindig vissza ugrik 39fokra par ora múlva. Azt mondta az orvos ha hanyni fogok akkor menjek korhazba be. Ha nem akkor valami virus lesz. Szerintetek attol mert nem hanyok lehet még agyhártyagyulladás? Tudom nem vagytok orvosok. Köszönöm szépen a válaszokat előre is!
2019. jún. 9. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Miért pont ezt választottad ki magadnak kitalált betegségnek? A láz, fejfájás 20 millió másik betegségre igaz...


Nincs agyhártyagyulladásod

2019. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Miért pont agyhártyagyulladás? Pláne, hogy a kérdésed alapján fingod sincs mi az. Ez volt szimpi vagy most ez a menő felétek?

Nem, nincs agyhártya gyulladásod. Keress mást.

2019. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Én azért elgondolkodnék azon,hogy 4 nap masszív nagyon magas lázzal járó állapotnál a háziorvos miert nem utal be egy nyamvadt vérvételre? Kerdező, kéress egy labort magadnak. Abból kiderül,hogy legalább van-e gyulladás a szervezetedben.
2019. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell amúgy egyből neki esni. Semmiképp nem indokolt ilyen magas láz ennyi ideig,még egy sima megfazásos vírus sem csinál ilyet,a kérdező meg nem írta,hogy meg lenne fázva. Komoly betegség tünete is lehet egy indokolatlan, nehezen vagy nem lehuzható magas láz. Haematológián sok fiatal leukemiás ilyen tünettel érkezik. Nem riogatasként írom,de sajnos több tizen/huszoneves leukémiás van,mint gondolnátok. Mindenkinek kellene legalább evente egy rutin labor. Akkor is,ha semmilyen tünete nincs az embernek.
2019. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!