Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegsegbol meg lehet...

Cukorbetegsegbol meg lehet gyogyulni?

Figyelt kérdés

Ugy tunik cukor beteg vagyok... nem olyan brutalisan de azert na... elegge el vagyok keseredve, raadasul nem szeretnek egy eleten at gyogyszeren elni.

Ebbol a betegsegbol ki lehet gyogyulni? Konkemeny dietaval (vagy massal) visszafordithato?


2019. jún. 11. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egeszseges eletmodot folytatsz, nem fog sullyosbodni. Viszont gyogyitani nem lehet. Gyogyszereket sulyosabb esetekben szoktak alkalmazni... Kezdj el mozogni, szenhidratbol pedig csak lassu felszivodasut egyel. Jobban leszel! Kitartast! Sajnalom, hogy ezen kell atesned!
2019. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kemeny dietaval eletben maradsz, nem romlik az allapotod, es nem meggyogyulsz. Azt kell megertened, hogy ez nem halalos itelet, tudsz teljes eletet elni, de oda kell figyelni, es nem lehet 'aaaaa ez belefer' alapon csalonapot tartani, neha-neha befalni egy csokitortat mert uuuuugy megkivantad. Ez a legnehezebb: az onkontroll.


A cukorbaj jelen tudasunk szerint nem gyogyithato, addig orulj, amig csak gyogyszert kell szedned, es nem inzulinnal szurni magad napi haromszor.

2019. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 árokpart ***** válasza:
100%
Az elején ha nagyon keményen diétázol azért meg lehet belőle gyógyulni. Kb. 1 év múlva már ehetsz egy kis csokitortát na jó nem egy egészet hanem mint egy átlagos normális ember. Addig édesítővel készült édességet kell enned amire az van ráírva, hogy 0 cukor. Rengeteg ilyen csoki, süti és még üdítő is van a legtöbb üzletben és nem sokkal, sőt nem drágább mint a többi. Továbbá a kenyeret és a kiflit mellőzd, csak üresen és zöldséggel egyél könnyedebb felvágottat, illetve húsokat is zöldséggel ne rizzsel vagy krumplival. Meg lesz az eredménye hidd el. Egyáltalán nem olyan vészes a helyzet, mint ahogyan az első kettő hozzászóló leírja. Tudom, mert átesek ezen én is és már most úgy érzem magamat ezektől a diétáktól mintha kicseréltek volna.
2019. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha időben elkapják, nem súlyos és nem veszed félvállról a kezelést akkor van egy kis esély gyógyuládra
2019. jún. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!