Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lipóma gyanús duzzanattal...

Lipóma gyanús duzzanattal mennyit kockáztatok, ha nem megyek rögtön orvoshoz, hanem várok 1-2 hetet hátha elmúlik?

Figyelt kérdés

Igazából olyasmi mint egy csípés, elég kicsi ahhoz képest amilyen képeket találtam... De nem csipés és nem viszket, vagy fáj.


Minden előzmény nélkül jelent meg ez a dudor az alkarom felső felén... Ahogy felhúzom a bőrt, úgy kitapogatható, hogy nem kapcsolódik izomhoz, vagy ilyesmi felhúzódik a bőrrel együtt az egész "gumó".


2019. jún. 12. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem kezd el növekedni akkor nem lessz gond vele :) Én is pár napja vettem észre a fejemen :) nyilván egyből mentem orvoshoz aztám kórházba ott csak annyit momdtak hogy ne ilyedjek meg nincs semmi baj ha nagyobodik akkor kivágják :)
2019. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!