Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerda òta megy a hasam,...

Szerda òta megy a hasam, durván. Nem segít semmi, a dièta, a szèn, ès a probiotikum sem Mit tegyek? Màr szörnyen èrzem magam.

Figyelt kérdés
Szerda èjjel kezdődött,azóta minden nap,de kb olyan híg mint a víz a napok òta tartò szèntabletta ès probiotikum ellnère is. Minden èjjel összef*som magam arra kelek, màr kezdek elkeseredni,ilyen undorìtò,hosszan tartò ,javulàst nem mutatò hasmenèsem èletemben nem volt... 22/F :(

2019. jún. 16. 04:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Normálisan kell kajálni. Nem ilyen csipsz, kóla, mű kaja...
2019. jún. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normálisan kajálok,mint mondtam sose volt ilyen bajom eddig hanem elkaptam valamit vagy nem tudom... ennyire bagatel baromsággal ne is gyertek valami èpkèzláb okot,megoldást szeretnèk hallani.
2019. jún. 16. 06:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is múlt héten volt ilyen, és elég sokáig 1.hétig tartott. Van most ilyen hasmenéses vírus,nekem azt mondták. Egyél rizst,sós főtt krumplit,piritóst,banán is fogja a hasat. Szedd a probiotikumot,nekem is csak napok múlva használt. Erősre készült fekete teát igyál,jó sötét szinűt. Vagy kérj az orvostól normix tablettát,az megöli a bélben a fertőzést okozó bácikat,vírusokat,ez ilyen bélfertőtlenitő.
2019. jún. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dokidhoz elmehetnél, mert így nagyon sok vizet veszítesz. Szerintem írna fel neked Lopediumot. Próbáld meg az orális rehidráló folyadékok közül valamelyiket, víz és elektrolit pótlásra.
2019. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Lopedium vény nélkül kapható.
2019. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jogos, bocsesz.
2019. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mai nap folyamán javult ugyan, de ha èjszaka most is baj lesz meggondolom a dokit holnapra :)
2019. jún. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!