Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mellkasröntgen kimutat mimden...

Mellkasröntgen kimutat mimden elváltozást?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Mire vagy kíváncsi?
2019. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb semmit! Tüdöbetegség esetén leginkább akkor amikor komoly betegség már kialakult. Teljesen felesleges.


Ha aggódsz és biztosabbat akarsz, akkor az alacsony dózisú mellkast CT ami elérhető. Nem kell beutaló magánba is megcsinálják 14-17 ezer ft . MR és rendes CT csak beutalóval, orvosi indoklással csinálnak.

2019. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. A legtöbb dolgot csak a tüdőgondozóba tudnak kideríteni légzésvizsgálatokkal pl. copd, asztma stb.
2019. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
25 éves lány vagyok egy hete volt mellkas rontgenem ami negativ lett gondolom komoly dolgot kimutat nem ?
2019. jún. 16. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Tüdőrák, TBC, tüdőgyulladás, súlyos COPD, tüdőtágulatot kimutat
2019. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok. Ki persze, csak ha már a röngenen látszik akkor már kb mindegy....


Azért talán 25 êvesen nincs akkora veszély, de ha biztosat akarsz vagy félsz, akkor a kisdozisú mellkas CT amit már irtam. És a légzésfunkciós vizsgálat mindenképp.

2019. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Légzésfunkciom mar volt egy eve kohogok es torokkoszorulesem van refluxom es allergias rhinitisem van azert volt a rontgen azert kerdsztem kimutat e mindent
2019. jún. 16. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!