Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kezdődő leukémia?

Kezdődő leukémia?

Figyelt kérdés
Lila foltok jöttek ki rajtam. Csupán ennyi utal a betegségre. Ettol fuggetlenul jó a közérzetem, tele vagyok energiàval, sportolok, van étvágyam, semmi nem változott, csak ezek a foltok idegesítenek. Voltam vérvételen holnap derül ki az eredmény viszont nagyon félek. Egy kezdődő leukemianal lehet az hogy az ember semmi rosszat nem érez csak értetlenül áll a foltok előtt? Tényleg majd ki csattanok, bulikba járok, élem egy normál 18 éves életét. Segítsetek, tapasztalatok?
2019. jún. 16. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem üthetted be magad valahova?
2019. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kb 7 folt van rajtam, ebbol 1 eros, 6 pici halvány. Biztos vagyok benne hogy nem utottem be :/
2019. jún. 16. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nem vagyunk orvosok es igy latatlanba,ne varj jo valaszokat. Nem itt kell diagnozist kerni hanem fogod a popod es elmesz egy kivizsgalasra.
2019. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Talán menj el egy laborvizsgálatra, abból kiderül!
2019. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem leukémia, és valószínűleg nem is betegség.
2019. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Talan orvosnak nézel minket? Tudod te egyáltalán mi az a leukémia? Ha tudnád és megalapozott lenne a gyanud akkor már rég felkerestél volna egy szakértőt. Nyugi, nem leukémia.
2019. jún. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ti egyáltalán elolvastátok, hogy mit írt?

Ma kapja meg a laboreredményt, tegnap vették le a vért, tehát volt orvosnál.


Kérdező! Ha az eredmény meglesz akkor szívesen segítek értelmezni, ameddig nem jutsz vissza az orvoshoz.

2019. jún. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tökéletes az eredmény! Nagyon boldog vagyok! Köszönöm a válaszokat! Utolsó válaszolónak külön köszi!😊
2019. jún. 17. 08:32
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nagyon örülök :)


Én ütésre vagy csípésre tippeltem volna. Sajnos nagyon meg tud kékülni egy sima szúnyogcsípés is.

2019. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!