Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy barátnőm lehet hogy...

#supergirl kérdése:

Egy barátnőm lehet hogy súlyos beteg? És mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm már hónapok óta sántít az egyik lábára, különböző ortopedusokhoz mennek, különböző vizsgálatokra, de azt mesélte nekem hogy a fehérvérsejtszáma alacsony szokott lenni, és néha foltok jönnek ki az egész testén, az egyik nap kevés másnapra már sok azután elmúlik.

Ez milyen betegség lehet és mit lehet vele kezdeni?



2019. jún. 19. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, de én azt javasolnám, hogy keressen fel egy hematológust.
2019. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

A kettő nem hiszem hogy kötődne egymáshoz.

Akkor miért nem ezzel foglalkoznak.A sántasága nem lehet bele halni .

2019. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos es nem akarlak megijeszteni.


De en valami csont vagy lagyresz daganatra tippelnek, a santitasbol gondolva. A kronikus labfajdalom ami miatt santit nem jo jel, egy serules mar reg meggyogyulna. Feltetelezem egy torest, szalagszakadast csak eszrevennenek egy rontgenen, ugyanakkor egy tumort egyaltalan nem.

Vagy valami gerincvelo tumor, az hathat a fvs szamra es akar a labra is ha valami ideget nyom. Amiatt meg santithat.


Persze ez csak a legrosszabb eshetoseg, siman lehet barmi mas is.

2019. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!