Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányásos-hasmenések vírus...

Hányásos-hasmenések vírus esetén létezhet ilyen eset?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretnék hányni (inkább eret vágnék...), viszont a családban most kezdett terjedni ez a csodálatos kis betegség. Azon gondolkodtam, hogy vajon az megvalósulhat-e, hogy egy kis daedalont bevéve csak alul távozzon, aminek távoznia kell. Daedalonnal teljesen megakadályozható a hányás? Esetleg van még ehhez hasonló csodaszer? Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

2019. jún. 21. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akadályozható meg.

Amikor elkezdődött a hasmenés bevettem egy b6-ot és egy daedalont is de kifele elég rossz íze volt pár perc múlva...

Cerucal injekciót szoktak adni a hányás elmulasztására, az állítólag viszonylag hamar használ, én még nem kaptam.

2019. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha pár perc múlva jött vissza a daedalon, akkor annak még ideje sem volt hatni...

egyébként kedves kérdező, a cerucal szerintem hatásosabb, mint a daedalon, de az vényköteles.

2019. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Épp ez az, hogyha tünetek vannak akkor ideje sincs hatni.
2019. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát azért van, hogy de. Volt, hogy páromnál reggel jelentkezett a rosszullét, émelygés és csak este hányt be... szóval ott lett volna esélye hatni a gyógyszernek, ha bevesz. Meg ezek nem órák múlva hatnak csak.
2019. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen betegségekre, meg amikor a kiszáradás lehetősége áll fent mindig Cerucalt adnak, mert az sokkal hatékonyabb. Így én egy vény nélküli daedelonban nem "bíznék", hogy bármikor is hatna. Mármint pl. később is vettem be, és akkor sem hatott.
2019. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!