Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől nehezebb székelni?

Mitől nehezebb székelni?

Figyelt kérdés

Kb 1,5-2 hónapja kezdődött, ugyanúgy táplálkozom mint eddig, de egyszerűen sokkal ritkábban kell székelnem, és akkor is nehezen tudom kipréselni magamból. De nem száraz, és nem is vizes, hanem inkább csak olyan puha az állaga + gázosak is a beleim kicsit, alhasi görcseim is vannak néha.


Hasi uh, gyomor és vastagbéltükrözésen túl vagyok. Refluxos vagyok kissé, de ez szerintem nem indokolná.


Valakinek van valami ötlete mi okozhatja?

Nagyon félek mitől lehet. 20/F



2019. jún. 21. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lisztérzékenységre is vizsgáltak?
2019. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vizsgáltak, annak lehet ilyen tünete?
2019. jún. 21. 18:29
 3/4 A kérdező kommentje:
És azt egyáltalán hogy lehet kivizsgálni?
2019. jún. 21. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet ilyen tünete. Gyógyszertárban lehet kapni gyorstesztet,, hasonló mint a cukormérésnél egy csepp vér kell hozzá. Nem 100 %-os, de kiinduláshoz elég. Különben a háziorvosodhoz fordulj bizalommal, neki mindent tudni kell!
2019. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!