Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sérvdudor sérvműtét után...

Sérvdudor sérvműtét után ugyanott ugyanúgy megmaradt, ez normális?

Figyelt kérdés
Egy hete műtöttek lágyéksérvvel altatásban laporoszkópiás módon, a műtét után első volt hogy a dudor helyét megnéztem, ugyanúgy megvolt mint azelőtt, és 1 hét után megvan ugyanúgy, ezt abszolút nem értem hogyan lehetséges? Van valakinek tapasztalata ezügyben?
2019. jún. 22. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Műtétek után rétegesen varrnak, nem csak a bőrt zárják amit te látsz. Ez összeadódik és pukli hatást kelt. A végleges állapot az egyéni heggyógyulási hajlamtól is függ, de összességében maximum kb egy év.
2019. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nyomát sem látom,sem a sérvnek,sem műtéti bemetszéseknek .

Igaz, már több mint 10 év telt el azóta .

2019. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én kórházigazgató volnék, minden zárójelentés mellé adnék egy általános útbaigazító tanácsadó fénymásolt lapot, hogy mire számítson, mit tegyen, ne tegyen, stb, ami fontos. Ehetett semmi tájékoztatás, csak a zárójelentés szövegében egy utalás: tanáccsal ellátva. Ami igaz is, mert ha a portástól megkérdezem, merre van a buszmegálló, akkor megmondja. De nem kérdeztem meg. Egyébként meg az internetet bújom, hogy összeszedjek valami információt innen-onnan. Most sírjak vagy nevessek? Valahol olvasom, ne igyon szénsavasat egy darabig. Csak azt ittam, ahogy hazaértem 1 hétig. Na de megfogadom, már nem iszok, mert ma megtaláltam a nekem szóló tanácsot. Köszi a távgyógyítóknak a távgyógyítást.
2019. jún. 22. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!