Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Uszkáló foltok a szemem...

Uszkáló foltok a szemem elott, mivel fogják ezt kezelni, ha lehet egyátalán? Mire számítsak? Hogyan akadájozzam meg h ne legyen több?

Figyelt kérdés

3 éve kb voltam szemészetnél ,azzal a panasszal h látok valamit a szemem elott, de csak annyi volt a reakció, hogy megnézik, és aztmondták jöjjek vissza ha több van. Én meg néztem h mi a f@@@@sz? Ennyi....?


Idén kezdet el több lenni, már ott tartok , hogy nem tudom megállapítani h mennyi van mert nagyon osszefolynak, és különböző fényviszonyok mellet látom csak.


De ilyen 40-60 biztos.


Vanak amik együtt uszkálnak mint valami sejt, van ami vonalba sorakozik fel. Van ami csak egy fekete pötty( az volt az első)



Jövőhéten megyek szemészetre, remélem mostmar nem szarnak le, nem értem miert nem lehetett ezt valahogy kivédeni , pedig akkor azzonnal orvoshoz mentem, és mivel leszartak ezért én is ugy gondoltam h nem gáz. Ezért vártam eddig. De szerintem most krv@ nagy sz@*rban vagyok szem ügyileg. 21 evesen g*..eci..... :(


Ma voltam focizni és azt vetten észre h új pötyöket látok, amiket eddig nem.



2019. jún. 22. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. jún. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hejesen mondva, ezt nem lehet megakadájozni. Az öregedéssel jár.
2019. jún. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért küldtek el azzal az egy úszkáló folttal, mert egyetlen úszkáló folttal nem tudnak mit kezdeni. Nem azért küldtek el mert leszarnak, ne szórakozz már. El is mondták, hogyha több lesz menj vissza. Azt már nem lett volna muszáj megvárni míg 40-60 lett. Elég lett volna még kettő és mehettél is volna vissza.
2019. jún. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp neurológushoz is menj el!!
2019. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es

A hejesen mondva helyesen mondva: helyesen mondva.

2019. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szürkehályog
2019. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!