Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bölcsesség fog lenne vagy...

Bölcsesség fog lenne vagy egyéb full orr gégészeti dolog?

Figyelt kérdés
Ez bölcsesség fog lenne vagy fül orr gégészeti dolog? 1 éve megállapították már panoráma rontgenen hogy sajnos nem fér el a bölcsesség fogam és amint tehetem ki kell húzni (bal felső ) de úgy voltam vele míg nem okoz panaszt húzom halasztom. Tegnap óta nagyon faj a bal fülem és a bal torkom ha nyelek. Létezne hogy ennyire erősen kisugárzik? A fogamnál egyébként jelentős fájdalmat Nem érzek. Elmentem tegnap fogaszatra ott megnézték azt mondtak egyértelműen gyulladt a területe csütörtökön ki is húzzák be utaltak. Létezhet hogy “csak” ennyi lenne és nem pl mandula gyulladás? Egyéb tunetem amugy nincs gondolok itt nathara megfázásra lazra. Csak a bal oldalon ezen pokoli fájdalmak fulnel és toroknal
2019. jún. 25. 04:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen sajnos lehetséges hogy a fogad okozza de ezt biztosan nem lehet tudni.
2019. jún. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!