Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Komoly dolog vagy csak én...

Komoly dolog vagy csak én viszem túlzásba? F/20

Figyelt kérdés
Már tobb hónapja figyelem a székletem és ez a menetrend: reggel felkelek széklet.. néha kemény sotetebb szinu néha kemény de világosbarna színu de van hogy laza mint a hasmenéses széklet és vilagos szinu.. kimegyek elszívni az elso cigit kavéval, rágyújtok és megint mennem kell, a második az már hasmenés szeru.. megiszom a kávét kimegyek 1,5 óra múlva rágyújtani megint mennem kell és hasmenés szeru... ez tart már pár hónapja.. januárban vagy februárban voltam székletmintán ami hála Istennek negatív lett... de azóta is figyelem a székleteimet... reggel 3 utána délután semmi... nagyon gyakran veszem észre hogy néhány zoldségdarabka is van benne ilyen pl a paradicsom ,piros paprika stb... mit tudnék csinálni? nagy a baj? Bocsi hogy helytelenul írok nem vagyok magyar. Elore is koszonom a segitséget.

2019. jún. 4. 09:48
 1/4 anonim válasza:
Semmi baj nincs veled, amit leírtál az mind eleg termeszetes... reggeli kávé után pláne, az megdolgoztatja a beleid. Azokat a darabokat meg azert lathatod benne, mert nem teljesen emesztetted meg. Vannak kajak amit az ember nehezen emészt meg, ezért van az pl, hogy mikor hanysz, látsz benne kukorica meg répa darabokat, hiába nem ettél a napokban egyikéből se. Mert nem tudja az emberi szervezet ezeket gyorsan megemeszteni. Egy szoval full normalis vagy, sőt az lenne a nem normalis, ha nem rohangalnal reggel WC-re. Én is minden reggel 2-3x elmegyek a kavem után. No para
2019. jún. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és magának is ilyen a széklete?
2019. jún. 4. 10:05
 3/4 anonim válasza:
Hajjaj, van hogy rosszabb. Fiatal vagy, felesleges ezen stresszelned, minden szervezet máshogy mukodik. Lehet azert is lehet ez, mert mostanában stresszesebb az eletviteled, de pl nekem minden masodik reggel a kávém után eleg híg szokott lenni. És én raadasul jó erős kávét is iszom. És hidd el, ha negatív lett a szekletmintad, tenyleg nincs veled semmi gond. Az embernek nem lehet mindig kemeny és normalis színű. Ha nagyon aggaszt, próbáld ki azt, hogy reggel nem iszol kávét rogton keles után, hanem mondjuk 10-11 fele. Ha így is rossz, és továbbra is parazok, menj vissza orvoshoz, de tenyleg hidd el, semmi komoly bajod nincs.
2019. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben koszonom a segitseget :)
2019. jún. 4. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!