Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyajegynél ez normlális?

Anonimuus8 kérdése:

Anyajegynél ez normlális?

Figyelt kérdés
Szisztok.23 éves vagyok es sajnos hipohonder.Aki hasonlo tudja milyen ,ki lehet nevetni sajnos nem tudok rajta valtoztatni akarmennyire is szeretnem.Sajnos el kellet utaznom 2 hetre es eselytelen orvoshoz mennem addig..eleg sok anyajegyem van es figyelek rajuk ,Ma vettem eszre hogy az egyik(nem nagy ,nem olyan mint ezek a tipikus “nagy figyelemre melto anyajegyem” egy atlagos kis formaju meretu. Esztevettem ma hogy a kozepe feher lett egy szabalyos pontba es kicsit kitulkedett, olyan mintha vagy egy csipes lenne alatta vagy egy pattanas fele,de nem viszket.mellete van meg tobb kis ilyen feher poty a karomon es azzal nyugtatom magam hogy hatha valami naptol kijovo dolog es az anyajegyem is ettol ilyen.Ha valaki tud segiteni es megnyugtatni azt megkoszonom,Ha valakk ugy erzi ert hozza es kivancsi ra szivessen kuldok kepet.Nagyon koszonom elore is a valaszokat
2019. jún. 25. 20:40
 1/2 Nyestiii válasza:
Szia nekem is volt már ilyen és azt mondták az orvosok hogy valószinűleg ez rákos anyajegy igy hát azt javasolták hogy minél előbb szedesemm le őket és krémeket is írtak fel meg gyógyszert is és végül nagy nehezzen le tudták zedni a rákos anyajegyeimet de lehet hogy neked nem rákosok az anyajegyeid de azért menny el orvoshoz és kitartást Szia.
2019. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan volt, mintha olajjal megégettem volna és apró hólyagok voltak a tetején...Rákos volt, tehát nem játék, ha megváltozik!!!
2019. jún. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!