Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elkapart anyajegynel ez normális?

Elkapart anyajegynel ez normális?

Figyelt kérdés
3 napja elkapartam az egyik anyajegyem. Nagyon megijedtem, felhivtam egy dokit aki azt mondta (és azóta a neten is olvastam, hogy egy joindulatu anyajegy egy serulestol nem fog rosszindulatuva válni. Begyogyul és ennyi. Ha egy hét múlva sincs rendben akkor kell megmutatni. Bevarasodott, most leesett a var, de csak egy picit sebet látok egyenlőre. Pont ahogy bármilyen más sebnel is. Azok is úgy gyogyulnak, de ha begyogyul teljesen utána "visszakerulhet" az anyajegy?
2018. máj. 24. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Visszanő igen. Legjobb levetetni. Nem fáj a levétel, és nem kell idegeskedned.
2018. máj. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy nagyon pici, halvány és nem is kituremkedo anyajegyrol van szó. Az arcomon van. A kezemről már vettek le egyet és nagyon csúnya heg maradt utána. Szóval ha nem muszáj, akkor nem vetetnem le. Eddig nem fordult meg elő egyiknél sem, hogy megserult volna, és ezután is nagyon vigyázni fogok.
2018. máj. 25. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!