Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki szenved még hipochondri...

Valaki szenved még hipochondriában rajtam kívűl?

Figyelt kérdés
Borzalmasan szenvedek ettől az állandó képzelt betegségeimtől.Orvostól,orvosig járok.Csak erről szól az életem.Az agyára megyek mindenkinek és már senkinek sem merek beszélni a tüneteimről.Pedig vannak.Napi szinten több is.Hátha akadna valaki,akivel megoszthatnám a félelmeimet...
2019. jún. 26. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy pszichológus.
2019. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tüneteket csak te beszéled be magadnak. Ex pasim volt ilyen mikor már mondta hogy neki ez meg az a baja már rosszul voltam és a falra tudtam volna mászni annyira nem érdekelt és idegesített. Eleinte persze elfogadtam segítettem neki de az évek előre haladtával már az agyamra ment hogy a napjai egyéb dologból sem álltak csak a panaszkodásból. Untam. Keress fel egy pszichológus mert ez így nem lesz jó. Az összes embert el fogod magad mellől marni akarva akaratlanul.
2019. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem traktálok vele senkit,hanem magamban szenvedek.Magamban,magammal,némán vívom a harcot.Te elképzelni sem tudod milyen érzés az,hogy tudod magadról,mégsem tudod leküzdeni,semmi sem tud megnyugtatni,állandó rettegésben,szorongásban élsz.Ezen,pszichológus,nem tud segíteni,én már próbáltam.
2019. jún. 27. 11:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van
2019. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tud segíteni mert te nem akarod a változást. Ennyi.
2019. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne akard,hogy egyszer te is megtapasztald,milyen is ez a betegség!!!
2019. jún. 28. 16:47
 7/8 anonim válasza:
Szia én is hiphonder vagyok elmentem magàn neurológiai rendelésre megvizsgàlt minden ok volt szerinte a fejemben a bal oldalon minden nap erős àramutes szerű fájdalom kb 1,2 pasodpetcig tartott naponta többször a bal szemem tikkelt izom ,idegrangas test szerte egyik napról a másikra nem tudtam már aludni stb ezzel mentem el írt fel gyógyszereket antidepresszánsok a diagnózisok :nem differenciált szomatoff zavar,nem meghatàrozott szorongàsos zavar,disztémia elkezdtem szedni a gyógyszereket rosszabb lett csak sírtam olyan voltam mint egy zombi ,nem érdekelt semmi elkezdtem halucinàlni, erős szorulàsom lett, tenyér égés elmentem a háziorvoshoz azt mondta tegyem le ezeket a gyógyszereket írt fel frontint azt szedem meg a másik gyógyszert továbbra is szedem mert nem lehet letenni csak úgy és az való arra hogy hogy rendbe tegye az idegpalyàkat voltam vervetelen,magas vas a doki nem foglalkozik vele elküldött koponya rötgenre jó lett elmentem fulészetre mert zúg ,sípoló a fülem tovàbb küldtek hallàs vizsgàlatra és rettegek a naponta jelentkező tuneteimtől ami àllitolag szorongàstol lett nem bekepzelem mert az orvos is mondta hanem a szorongàstol lettek én még egész nap kattogok rettegek hogy biztos nagy a baj csak az orvosok nem vesznek komolyan mint ahogy a legjobb baràtnőmre is ràmontàk hogy pszichés baja van most még a temetőben fekszik meghalt hasnyàlmirigy ràkban pedig agyonra vizsgàltàk a másik nagyon jó baràtomra is azt mondtàk hogy minden lelete jó mr ,rotgen pszichés baja van mire az 5 orvos meglátta az MR felvételen hogy kiszakadt gerinc sevre van fél évig szenvedett a végén lebénult a bal làba és sorvadtak az izmok már jól van szóval nekem ez még rátesz egy lapàttal a hipohondriàra hogy nem figyelnek az orvosok nem hiszek nekik és ez borzasztó itthon vagyok a 2 éves kislanyommal reggeltől estig ketten és borzasztóan érzem magam rssdàsul anyu is 51 évesen halt meg rákban 38 éves volt mikor mellrákos lett aztán tüdő aztán másik mell aztàn megint tüdő autàn agydaganat 13 év alatt ennyi minden keresztül ment mire meghalt szegény bocsi hogy hosszú lett 41/N
2019. nov. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Erről egy pszichológust kérdezz meg, tud segíteni, a hipochondria nem jó, mivel késöbb olyan problémád lehet ami valós. Ne járj orvoshoz ne élvezd amikor vizsgál!!
2023. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!