Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy az epilepszia...

Lehet, hogy az epilepszia miatt romlott/romlik a memóriám?

Figyelt kérdés

5. éve vagyok epilepsziás, és már régóta észrevettem, hogy olyan 13 éves korom után rosszabbul teljesítettem a suliban is olyan tantárgyakból, mint a töri, mert nem tudtam megjegyezni a dolgokat. Meg gyakran előfordul, hogy nem emlékszem olyan dolgokra, amiket épp most csináltam. Pl.: Nem emlékszem, hogy bejelentkeztem.

Abból gondolom, hogy az epi miatt lehet, hogy én ezt az emlékezet-kieséses dolgot hasonlónak találom a roham utáni összezavarodottsághoz néha...

Remélem érthető, kíváncsi vagyok a véleményetekre

Előre is köszi a válaszokat :)

17/L



2019. jún. 30. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem inkább az arra szedett gyógyszertől.
2019. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A rövidtávú emlékezetkiesés esetleg lehet un. absance roham is, kérdezd meg az orvosodat de az első válaszolónak is igaza lehet.
2019. júl. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hasonló helyzetben vagyok... Nekem gyerekkoromban alakult ki a betegség.

Nehezen beállítható beteg voltam,. ezért kb fél évet végigrohamoztam. Az értelmi képességeimet hála Istennek nem befolyásolta, viszont a hosszútávú memóriám szenvedett károkat...


Az epilepsziára szedett gyógyszer jelentősen tompított, nehezebben ment a tanulás (így is jó tanuló voltam), de jelentősebb romlást nem okozott.


Lehet, tényleg nem vagy rohammentes, csak még veszitek észre.


Hogyan alakult ki a betegséged?


Ha szeretnéd, beszélhetünk privátban... Akár orvost is tudok ajánlani.


19F

2019. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!