Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaphattam valami fertőzést?

Elkaphattam valami fertőzést?

Figyelt kérdés
Nagymamám koszos kézzel vágta fel a kenyeret, majd rátette a koszos konyhai kendőre, én pedig megettem.

2019. júl. 2. 21:36
 1/4 anonim válasza:
Nem hiszem hogy az olyan koszos lett volna. Nem kell aggódnod!
2019. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak mert szinte sohasem mos kezet, most két hétig a nagyszüleimnél vagyok és nem szertnék elkapni semmilyen fertőzést.
2019. júl. 2. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb megkérni, hogy mosson kezet mert félsz a betegségektől. Biztos megérti. Ha nem akkor ne gondolj rá. A nsgymamád is valahogy megérte ezt a kort s mosatlan kezével és a mosatlankezével felvágott kenyérrel.
2019. júl. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van nekem is egy ismim aki ezt csinálja. Az a leg gusztább mikor a kajába bele csüng a maszatos újja, le teszi a masatos tányérokat az asztalra és még bele csipeget, hogy hmm de finom. Ha meg véletlenül nem kérek (mert hányingerem van) akkor be vágja a durcát.
2019. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!