Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ettől elkaphattam valami...

Ettől elkaphattam valami fertőzést?

Figyelt kérdés
Hülyeséget csináltam kb. 1.5-2 hónapja.Kiesett a munkahelyemen a mosdóba(tokjából) a szőlőzsírom.Én meg simán visszaraktam, oszt azzal kentem a szám.Kérdés: Lehetek-e HIV fertőzött, vagy bármiféle fertőzést elkaphattam-e?

2014. ápr. 24. 05:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hív fertőzött szserintem így nem leszel, bármiféle más fertőzés pedig már 2 hónap alatt kijött volna.
2014. ápr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért is tettem fel a kérdést mert februárban volt egy egyéjszakás kalandom.De gondolom ez más eset.
2014. ápr. 24. 07:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként izületi fájdalmat néha érzek, lehet h valami baktérium betámadott.
2014. ápr. 24. 07:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég kicsi az esélye. Valószínűsítem, hogy nem, mert az már jelentkezett volna. HIV-et pedig így végképp nem lehet elkapni.

(Komolyan, emberek, az internet korát éljük, guglizzatok már rá, hogy a HIV hogyan terjed...)

2014. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha februárban volt egy egyéjszakás kalandod óvszer nélkül, az már más tészta, akkor van rá esélym ha a partner fertőzött volt.
2014. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!