Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az ha például zenét...

Miért van az ha például zenét hallgatok suliban, vagy csak egyszerűen bambulok és valami hozzám ér hogy "figyelj" akkor abban a pillanatban rámjön a sírógörcs?

Figyelt kérdés
Általában akkor is szokott ilyen lenni ha valaki úgy szól nekem, mint amikor már ezredjere szól csak nem hallottam. Tudjátok az a megemelt hangsúly. Ez miért van? Olyan hihetetlenül vel tudom magamat idegesíteni ezen. Jártam pszichológusnal és azt mondta hogy vannak dolgok amiket elnyomok magamban és így nyilvánul meg. Mert nem tud kitörni. Ha tenyleg vannak ilyenek akkor azt hogy tudom megállapítani? Vagy hogy jöhetek rá hogy mi az amit elnyomok magamban? Ma volt egy nagyon nagyon nagy sirogorcsom csak úgy a semmiből. És most jobban érzem magam azt hiszem. Valaki tipp?
2019. júl. 3. 00:35
 1/1 anonim ***** válasza:

mindenképp járj pszichológushoz,hogy együtt rájöjjetek mi a probléma szerintem


gondold magadban végig,hogy mi az ami bánt/zavar de úgymond nem adod ki magadból, hanem nem foglalkozol vele

2019. júl. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!