Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez nagyon aggódom?

Mi lehet ez nagyon aggódom?

Figyelt kérdés
Mintha nem lenne valami rendben a szívemmel nagyon félek. Tegnap este kezdődött ma voltam orvosnál csinált vérnyomás mérést EKG-t és vérvételt. Minden érték rendben volt haza is engedtek csak a vérnyomásom volt picit magas(140). És most újra rám tört ez a rossz érzés a szívemnél annyira félek! Mi lehet ez? Csak bebeszélem?Hogy nyugodthatnek meg?

2019. júl. 5. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pánikbetegség
2019. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Erre tudnak valamit adni ha elmegyek az ügyeletre? Folyton ezen kattogok nem tudok aludni se
2019. júl. 5. 18:31
 3/12 anonim ***** válasza:
140 az nem olyan magas. Attól is lehet, hogy megijedtél. Kérj beutalót szívultrahangra, ott majd megnyugtatnak, hogy nincs semmi bajod. Vegyél panangint a patikába és vegyél be este és reggel egyet. Az jót fog tenni. Ne figyeld magad!
2019. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit érzel pontosan? Remegést? Rezgést?

Mert ha azt akkor semmi pánik. Azt nem a szived csinálja, hanem izomremegés. Ijesztő de nem betegség. Arra is jó a panangin. Magnézium kalium van benne. Elmulasztja. Plusz b komlexet is szedhetsz az sem fog megártani

2019. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom hirtelen elkapott a halálfélelem annyira félek hogy miközben elalszok szívrohamot kapok vagy megfulladok.
2019. júl. 5. 18:57
 6/12 A kérdező kommentje:

Azt érzem mintha hevesen verne a szívem.

Nagyon félek

2019. júl. 5. 18:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez csak az agyad játéka,nem a szíved. Jókat irtak az előttem válaszolók. Magnézium, b.vit.komplex,és enyhe nyugtató pl.valeriana harmony,vagy valeriana relax. Mennyire gyors a szív verésed 1.percig mérd meg. Lehet csak te érzed gyorsnak az ideg feszültség miatt. A pulzus 80-ig jó. Ha tartósan magas a pulzus,lehet kapsz rá valami béta blokkoló gyógyszert (betaloc, bisoblock, stb)
2019. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha kézzel nézem nem gyors de még is annak érzem. Már hányingerem is van. Úgy hallottam háziorvos írhat beutalót pszichológushoz de orvos csak hétfőn lesz. Addig mit csináljak? Lehet veszek most Valeriana relaxot de még azt is félek bevenni mert kitudja lehet allergiás rohamot kapok tőle.

Áhh nem tudom hogy a fenébe lettem ilyen elcseszett 1 nap alatt...

Köszönöm szépen mindenkinek a választ és hogy segíteni próbáltok :) felpontozok mindenkit.

2019. júl. 5. 19:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Te pánikbeteg vagy!
2019. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincsen. Tereld el a gondolataidat. Egyébként mind meg fogunk halni. Ha álmodban szívrohamot kapsz az a leg kellemesebb halál. A helyedben nem aggódnék. A szíved meg az ijedtségtől ver gyorsan, meg a melegtől is lehet. Igyál sok vizet. Ki is lehetsz száradva. Ne idétlenkedj már a szívbetegség nen ilyen. Magadnak csinálod az egészet! Nézz meg egy filmet inkább.
2019. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!