Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehetett? Bal kar...

Ez mi lehetett? Bal kar zsibbadása, elhomájosult tudat, iszonyú fáradtság, rosszullét.39/N

Figyelt kérdés
Nagyon fáradtan értem haza, lefeküdtem egy polifomra gerinctornát csinálni. Mikor fél óra múlva felkeltem rosszullét jött rám. Kábultság, bal karom zsibbadt, alig tudtam csinálni magamnak egy szendvicset, úgy éreztem azonnal le kell feküdjek és félelem érzetem is volt a tünetektől. Vérnyomásom 107/59 pl.71. Nem ez okozta. Vércukrom is normális volt. Nagyon megijedtem. Kb. Fél óra 20 perc múlva elmúltm. Volt már egy hasonló alkalom 2 hete. Akkor az ágyban feküdtem lázas betegen. Akkor is megrémültem. De kicsit más helyzetbe hoztam a gerincemet és elmúlt a zsibbadás meg a rossz érzés hamar. Agyvérzésem lesz? Vagy csak gerinc probléma. Azzal vannak gondok. Vagy pánik roham? Mi lehet még? Mellkasom nem fájt, nem izzadtam, nem volt hányingerem. Februárban voltam szív uhn meg ekgn. Ok volt minden. Eléggé meg vagyok rémülve. Ha valakinek volt hasonló írja meg. Persze elmennék orvoshoz csak azt sem tudom hova.
2019. júl. 8. 20:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én 107/59el szédülök és elsötétül a világ. Ez alacsony.
2019. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Stresszel hogy állsz. 30-40 között gyakori a vegetatív idegrendszer okozta rosszullét. Nekem is volt, levert a víz, halálfélelem, zuhanás, zsibbadás stb. Aztán elmúlt az a korszak is.
2019. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon jó ez a vérnyomás. Mindig alacsony. De 100 felett nem vagyok rosszul. A stresszel pocsékul állok, folyton szorongok és szédelgek meg hasfájást csinál. De ilyen még nem volt eddig. A zsibbafásmijesutett meg nagyon.
2019. júl. 8. 21:05
 4/20 A kérdező kommentje:
Zihanás meg izzadás az nem volt.
2019. júl. 8. 21:05
 5/20 anonim ***** válasza:
Orvossal kéne megbeszélned, mert komoly ok is lehet a háttérben.
2019. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De ez volt a kérdés, hogy milyen orvossal. A háziorvosomat nem érdekli semmi. Hozzá nem sok értelme van menni. Vagy csak úgy hogy konkrét beutalót kérek tőle indokkal. Magától nem ad.
2019. júl. 8. 21:12
 7/20 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok kövér, nem dohányzom, nem iszom, egészségesen táplálkozom. A fejem nem fájt. A mozgás kimaradt az utóbbi időben sajnos.
2019. júl. 8. 21:37
 8/20 anonim ***** válasza:
Lehet gerincprobléma vagy kardiális eredetű. A stresszet kizárnám, mert akkor magasabb lenne a vérnyomásod.
2019. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem viszi fel a sressz. Semmi nem viszi fel. 24 órás alatt 74 értékeket is produkáltam. Ha ideges vagyok sincs 120. Max a pulzusom megy fel.
2019. júl. 8. 21:50
 10/20 anonim ***** válasza:
Én SBO-s dokival beszélnék. Ők a legokosabbak.
2019. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!