Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meg fog ez gyógyulni? (...

Meg fog ez gyógyulni? ( Esetleg egy hozzáértő válaszát is várom. )

Figyelt kérdés

Crohn beteg vagyok, 3x mütöttek perianális tályoggal, most pedig egy nagyon csúnyán gennyedző sipolyom van. Voltam ma a proktológián, megszondázták, és megvizsgálták, 5 cm-re szondázható, inkomplett sipoly, plusz anoscopia, és hallottam hogy a doktornő közben megjegyezte hogy zajlanak a folyamatok odabennt rendesen, tehát éppen komoly gyulladás alatt van ott minden. Javasolta hogy menjek vissza a gasztroenterológushoz, holnap reggel kérek is időpontot, hogy minél hamarabbra legyen. Gondolom a salazopyrin nem elég, szóval majd valami erősebb kell.

Közben azt is mondta a doktornő, hogy ezt müteni nem lehet, mivel ugye inkomplett ezért seton fonalat sem lehet bele húzni, felvágni ilyenkor pedig nem szabad. Ha kapok valami erősebb gyógyszert, ez elmúlhat, vagy remisszióba kerülhet ? Nem akarok egész életemben gennyező seggel élni :'( Főleg hogy ez miatt még a párkeresés is nehezebb, ez miatt pedig állandóan rosszkedvü is vagyok, néha kényelmetlenül érzem magam társaságban is... Betéteket használok, meg gézt rakok oda, jelenleg ki fogom magam melóból is iratni, mert napi többször kell zuhanyoztatnom, napi 10 órában melóban ezt nem tudom, a melegben bepálik, és szét dörzsöli meg marja az egész fenekem, (épitőipar,lakatos meló) szóval komolyan hatalmas probléma és diszkomfort, elfog múlni valaha ? Köszi a válaszokat. 21/F



2019. júl. 8. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Persze. Meg kell találni a megfelelő gyógyszert és a mennyiséget és akkor szépen lehúzódik a gyulladás.

2019. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A sebre nem tudok mit mondani de 3gy ismerősöm kísérleti suteroid kezelest kapott és azota tünetmentes a crhon betegsége. Előtte neki is volt sipoly meg minden.
2019. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!