Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet hízni, erősödni...

Hogy lehet hízni, erősödni műtét előtt, ha valaki sokat fogyott?

Figyelt kérdés

Egyik hozzátartozómnál a lelet szerint kifejezetten nagy (20 cm) daganat/ciszta félét találtak a hasában,ami szerencsére más szervvel nincs kapcsolatban, volt ct, ultrahang, röntgen, vérvétel stb. Utoljára biopsziára kellett menni, aminek azt mondták 4-5hét mire meglesz az eredménye a nyári szabadságolások miatt, és mivel nem érint létfontosságú szervet a dolog, emiatt nem sürgős kategória. Majdnem biztos, hogy műtéttel fogják kiszedni belőle, de már így is rengeteget fogyott, most még egy hónapot várhat a műtétre, mert addig megmondták, hogy nem fognak csinálni semmit, míg nincs szövettan eredmény, és félek, hogy tovább fog fogyni és nagyon gyenge lesz. Utánaolvastam, azt találtam, hogy a daganat elszívja a tápanyagokat, és a normál sejteknek nem jut megfelelő mennyiség (nem értek hozzá), így hiába eszik ( amúgy is kevesebbet, mert a daganat nyomja a gyomrát is), nem kapja meg ami kellene a szervezetének. Még nem tudom a tobábbakat erre a négy hétre, de végig nem lesz kórházban, két-három nap után haza is jöhet hétvégére, mert minden vizsgálat megvolt, és pihenést javasoltak. Azt gondolom, nem tartják bent végig addig, míg várunk.

Van valakinek valami tippje, hogy hogyan lehetne bejuttatni a szükséges tápanyagokat otthon, hogy ne fogyjon, esetlen szedjen valamennyit vissza?

Van valakinek tapasztalata?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 12. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Béres csepp forte nagyon jó, kalóriadús ételek, tészták, sajtok, húsok, sok frissen préselt gyümölcslé, főleg céklalé, gyümölcsök fogyasztása, főleg banán, és fel kellene íratni - csak szakorvos írhatja fel, sajnos háziorvos csak szakorvosi javaslatra - ezt a tápszert:


[link]


Több fajtája van, az oldalon átnézheted a termékeket. Könnyű meginni, és 2 dl 300 kalóriát tartalmaz. Ezt naponta többször is lehet fogyasztani, de lassan kortyolgatva, különben meghajtja az embert. Recept nélkül is kapható, de úgy sajnos elég drága. Jobbulást kívánok, és teljes gyógyulást!

2019. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fagylalttal szedtem vissza 8 kilót ami leesett műtét miatt. Nem a leg ehészségesebb de étrend kiegészítésnek az ajánlottak mellett nem rossz. Kalóriadús és nem terheli a gyomrot.
2019. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fagylalt tényleg jó. Én is ajánlom :)
2019. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2019. júl. 14. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha rosszindulatu daganata van nem szabad feldolgozott cukros eteleket fogyasztani. Mert a cukor, rizs,liszt fustolt husok, foleg sertes vagy marha taplalja a rakos sejteket. E helyett friss zoldseg gyumolcs es esetleg feher husok halak. Rengeteg c vitamin E es D vitamin. A gerson terapia nagyon hatasos.

Sok ember eletet mentettek meg vele.

2019. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eszébe se jusson a Gerson terápia!!!!!!!!!!!


Még azt kellene, hogy egy legyengült, lefogyott beteg még csonttá fogyjon sárkányfüves baromságokkal!!!!


Nem ér semmit a Gerson terápia, csak tovább gyengül a beteg!


Egyen amit jólesik, akár édességet, rég megdőlt az a tévhit, hogy a cukor hizlalja a daganatot. Nem kamu netes oldalakról kell okosodni kedves utolsó!

2019. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, amit az első írt a Nutridrink maxot kérés nélkül felírta neki a házi orvos, azt issza azóta. Ételekből mindent fogyaszt mértékkel, hogy meg ne terhelje a gyomrát, súlyt szerintem nem szedett vissza, de jobb a közérzete valamennyivel, reggelenként sétál, elrendezi a saját dolgait. A hangulatával van néha probléma, de ez gondolom természetes.

Bizakodóak vagyunk, egy ismerős a kórházból látta a leleteket, azt mondta ciszták vannak a daganatban meg víz.

2019. júl. 26. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!