Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Terhesseg alatti epekő kinek...

Terhesseg alatti epekő kinek volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt olyan akinek terhessèg alatt alakult ki az epekō ès utàna is megmaradt minden? Kellett műteni?

2019. júl. 8. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség előtt is megvolt, de nagy ritkan okozott panaszt. Terhesség alatt nagyon durva volt. Az utolsó 4 hónapban kb 6x vitt el a mentő emiatt. Az otvos azt mondta, hogy megműti, ha már nem bírom, de jobb lenne utána. Volt hogy a 4. infúzió pirin+nospa segített csak. Valahogy átveszeltem. Csak nagyon lightosakat ettem. Sikerült a szülésig kitartanom. Aztán a szoptatás ideje alatt javult valamelyest. Meg nem akartam a babám mellett ezzel foglalkozni. Szinte csak sárgarepán meg tökfőzeléken éltem.Akkor otthoni praktikákkal túléltem a görcsrohamokat. Vegül 3 hónapja műtötték meg. (1.5 éves a kisfiam) Most már muszáj volt. Szóval nem is tudom hogy éltem túl :) nagyon durva volt. De túl vagyon rajta!
2019. júl. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!