Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? Mit csináljak?

Mitől lehet ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sose voltam fejfájós. De mostanában kB. már egy hete nagyon rosszul vagyok miatta. Mintha ki lennék ütve állandóan. Fáj a fejem lüktetve, folyamat szédülök s néha a hányinger is rám jön. Úgy érzem magam mint aki állandóan neki megy a falnak, s mindjárt elájul. Szörnyű, míg jó h nyári szünet van mert képtelen vagyok bármire is. Nem tudok kimozdulni. Szedtem szorongás oldót s pánik betegségre gyógyszert de a pszichiáterem már most leallitotta mert már nincs stressz a suli miatt s nincsenek pánik rohamaim. Muszáj volt azokat szednem különben minden nap csak ment a hasam a stressztől. Mióta nem szedem remalmaim vannak minden nap s azt hiszem azóta szédülök. Bár nem tudom van e össze függes mert máskor mikor abba hagytam a szedeset semmi bajom nem volt. Már kezdek kicsit felni mi bajom van de nem tudok elmenni dokihoz mert vasárnap már azaz holnap utazom egyik barátnőmmel nyaralni. De nem tudom mi történik a szervezetemben. Valakinek valami tipp? Alacsony szokott lenni a vernyomasom s a vercukrom. De tegnap mertem s normális volt. Talán a front változás vagy mi valthatja ki ezt

? Már elegem van h nem tudok csinálni semmit mert egyik szobábol a másikba is csak dűlöngélve jutok el.



2019. júl. 13. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom mi van most de az elmúlt hónapban rengeteg emberenek fáj a feje. Jómagam is ezzel szenvedek.

Pihenj és igyál sokat.

Minden jót kívánok!

2019. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Pihenj és igyál sokat."


Hukk...!

2019. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a gyógyszerelhagyástól is. Mit szedtél és mennyit? Betegtájékoztatójában nem volt ilyen leírás. Pszichésen is lehet. Együttérzek veled nekem is ez van. Ha eljutsz orvoshoz jó lenne egy vérkép mert a vérszegénységnek is lehetnek ilyen tünetei az meg könnyen orvosolható vastablettával.
2019. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ssri után ne csodálkozz ilyen tüneteken.

Egyebkent ha csak egyik oldalon fáj, lehet migrénes roham, azt ki kell pihenni.

Ha tévedtem volna és nem SSRI-t hanem nyugtatót szedtél, annak is lehetnek mellékhatásai, elég sokfélék. Próbálj meg nem görcsölni ilyen dolgokon, mert valószínű semmi bajod, csak szorongasz (ami tudom van olyan rossz érzés, mintha bajod lenne.) Arra pedig a kognitív terápia a legjobb.

2019. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!