Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nincs kezelve a vérszegénys...

Ha nincs kezelve a vérszegénység akkor meghalok?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeséget kérdezem,de súlyosan vérszegény vagyok.

Vért kellene kapjak kb már 1 hónapja.

Ha nem kapok vért és nem szedek semmit meghalok?



2019. júl. 13. 15:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Azért a szervezet a krónikus vérszegénységet elég jól és elég sokáig tudja tolerálni. De persze egy idő után biztos meghalnál.
2019. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Oh,ez kb mennyi időre nyúlik?

Évek?😱

2019. júl. 13. 19:42
 3/21 anonim ***** válasza:

Igen. De nem tudom mennyi idő után. Miért nem akarsz vért kapni? Jobb szenvedni? Mitől vagy ilyen súlyosan vérszegény?

Nekem csak enyhe van de alig bírok felmenni a lépcsőn, szédülök, semmihez nincs erőm, hullik a hajam, sebes a szám meg száraz a bőröm, felmegy a pulzusom...szóval alig élek. Eszembe nem jutna nem szedni a tablettát....pedig fáj tőle a hasam.

2019. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Neked nincsenek tüneteid?
2019. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Folyton fáradt vagyok,általában 12 óra alvás után is olyan vagyok,mint aki nem is aludt.

Szédülök folyamatosan,sokat zsibbad a kezem és a lábam,nehéz felállnom ha leültem meg hát fáj a fejem.

2019. júl. 14. 13:36
 6/21 A kérdező kommentje:

Elvetéltem és 1,5 liter vérem elfolyt.

Szóval sok vérveszteség.

Nem,nem szeretnék sem vért kapni,sem gyógyszert szedni.

Inkább csak szeretnék szép lassan elhullani.

2019. júl. 14. 13:37
 7/21 anonim ***** válasza:
de miért??
2019. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ne csináld már. Legalább a vasat vedd be. Jobh így szenvedni. Meggyógyulsz és lesz majd babád. Nagyon rossz helyzet de ne csinald ezt. Párod melletted van?
2019. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez egy könnyen kezelhető állapot. Nem betegség csak egy rossz állapot. A babád elvesztése egy szörnyű élethelyzet. De még jóra fordulhat az életed és van lehetőséged a boldogságra. Akkor is ha most nagyon fáj. Sajnos az élet ilyen senkit nem kímél. Időről időre át kell esnünk szörnyű dolgokon. Ez a baba elment. De még jöhet másik és ennek a lehetőségét ne dobd el magadtól. Adj esélyt magadnak és egy másik életnek. Hmmmm?
2019. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy évekig így fogsz kínlódni. Kihullik az összes hajad meg fogad, kiszárad a bőröd 20 evvel idősebbnek fogsz kinézni és aztán helyrejössz nagyon lassan. Megéri a kínlódás? Nem egy szép halál.....hosszú és keserves kínlódás. Nem elég rossz ami törtent még magadat is kínozni? Szerintem nem kéne.
2019. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!