Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezt az állapotot hogyan...

Ezt az állapotot hogyan tudnám megszüntetni?

Figyelt kérdés
IBS-es vagyok, folyton szorongok emiatt és fel vagyok puffadva, hasam fáj, szellentek rengeteget és ha tásaságban vagyok, nyilván visszatartom, de akkor aztán rettentően feszül fáj a hasam. Bugyborékol beszél mit tegyek? Nem tudok így élni

2019. júl. 15. 00:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nos én csak a prevenció miatt reform-konyházom allergiám nincs, de annyit én is tudok, hogy szakember kell neked méghozzá egy dietetikus vagy a hozzád legközelebbi Efi-irodával vedd fel a kapcsolatot és még ezt is olvasd át; [link]
2019. júl. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam savlekötőt a gadztroenterológián. Elhagytam a cukrot az étrendemből. Fél évente csinálok egy probiotikum kúrát. Buborékosat csípőset nagyon fűszereset és zsírosat nem eszem. Alkoholt nem iszom. Azóta megvagyok.
2019. júl. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A savlekötőt csak egy ideig kellett szedni. Már elég a leírt diéta
2019. júl. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én sem eszem fűszereset, gázosat, sem tejterméket. Már nem tudok mit tenni 😠
2019. júl. 17. 11:31
 5/13 A kérdező kommentje:
VALAKI!
2019. júl. 27. 00:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Az első kommentelő vagyok, gasztroenterológussal vagy dietetikussal konzultálj!!
2019. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Konzultáltam, nincs ételérzékenységem, sem allergiám, van hogy nem eszek semmit és akkor is. Ha keveset eszek akkor is, ha elegendőt eszek akkor is, ha sokat akkor is. Főleg a fenekemnél is elkezd járkálni a levegő, még nem fingás de nagyon úgy hallatszódik ha ülök például és irtó kellemetlen, ciki, idegesítő. Nem tudok mit tenni. Espumisant és probiotikumot nem szedhetek évekig, de már szar ez a sok gázosodás pukizás hang
2019. júl. 31. 12:25
 8/13 A kérdező kommentje:
50 kg vagyok, tehát elhízva sem vagyok
2019. júl. 31. 12:25
 9/13 anonim ***** válasza:

A konzultáción szóba került keresztallergia lehetősége vagy az ételtársítások problémája?(Tóth Gábor "BioGabi")

Még azt tudnom javasolni, hogy Burján Szafi fb-csoportjától kérj tapasztalati tanácsokat, tippeket vagy "monakonyhája" fb-csoporttól!

2019. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem került szóba. Köszönöm!!
2019. aug. 1. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!