Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A köhögést (legyen szó bármifé...

A köhögést (legyen szó bármiféle köhögésről) hogyan lehetne legjobban megszüntetni?

Figyelt kérdés
A stodal az jó ugye?

2019. márc. 26. 17:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha valaki folyamatosan köhög egyszerre és nem tudja kiköpni amit ki kellene. 15 percenként köhögne.
2019. márc. 26. 17:09
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne mit kiköpni, akkor inkább köptető kell, nem köhögéscsillapító... nem szabad elfojtani a köhögést akkor.


A Stodal is jó, de az csak homeopátiás.

Az mindkét fajta köhögésre való..elvileg.

2019. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod. Anno én is sokat köhögtem, nekem az izlandi zúzmó segített.

Inkább tudni kellene mi az oka és azt kezelni.

2019. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha száraz a köhögés,nincs amit felköhögj,olyan mintha valami kaparná a torkod stb,akkor olyan szirupot kell venni ami megnyugtatja a nyálkahártyát.Van gyógyszer rá,de vényköteles.Jó a méz,mézes tea,meg eleve a sok folyadék rá.

Ha a köhögés produktív,jön fel váladék,azt nem szabad megszüntetni,mert a betegség csak súlyosabb lesz,a trutyi ott marad,elszaporodnak benne a bacik,nem akarod azt,hidd el.A váladék ürülését több féle, különböző módokon ható készítménnyel lehet segíteni.Nem árt ezek mellé se a bő folyadékbevitel,sőt.

Ha nem olyan vészes,és úgy érzed orvos nélkül is boldogulsz,akkor bármelyik patikus segít neked.

2019. márc. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!