Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Régen tényleg meg volt a rák...

Régen tényleg meg volt a rák ellenszere?

Figyelt kérdés
Olvastam régen egy cikket hogy egy tudós feltalált egy mikroszkópot ami megölte a rákos sejteket, de aztán ez nem tetszett egyes embereknek és felgyújtották a laborját és megölték, utána folytatta később egy másik a projektjét de azt is eltették láb alól. Most ez a cikk igaz volt vagy én olvastam marhaságot? Nem találtam meg neten sehol.

2019. júl. 15. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A rákos sejteket elég könnyű megölni, ha már mikroszkóp alá helyeztük őket. Egy kis sősavat cseppentünk rájuk, és kész. de s forró víz is megteszi.

A nehézség ott van, hogy úgy kellene elpusztítani a rákos sejteket, hogy közben a sejtek gazdája életben marad.

2019. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A rákos betegeket nagyon hatékonyan gyógyította régen a Gerson-terápia, ami vegyszermentesen termesztett zöldség és gyümölcslevek, nyers borjúmáj levek és kivonatok, kávés beöntések, és sokféle gyógyszer szigorúan felépített tapasztalati rendszere volt.

Nagyon sok jól dokumentált gyógyulási eset volt a XX. század első évtizedeiben.


Ma már ez a módszertan nem nagyon használható klinikai körülmények között, mert a nyers borjúmáj ma már mikrobiálisan fertőzött még az Alpokban is, a zöldségek és gyümölcsök nem annyira vegyszermentesek, az akkori gyógyszerek jelentős része ma már nem is engedélyezett.

Bonyolult rendszer volt, ami egész napi elfoglaltságot jelentett a betegnek és ápolóinak, segítőinek hónapokon, éveken keresztül. Viszont sok áttétes végstádiumú rákos beteg, akinek már csak heteket jósoltak meggyógyult vele.


Ha az ökológiai gazdálkodás elterjedtebb lenne, a levegő, vizek, talajok lassan megtisztulnának, akkor újra alkalmazhatóak lennének ilyen régi életmód- terápiás megközelítések is.

2019. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!