Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az alábbi gond "ellenszere"?

Az alábbi gond "ellenszere"?

Figyelt kérdés

Már egyszer írtam ide a betegségemről, nos azóta eltelt egy kis idő... és semmi javulás...

A gond az, hogy sűrűn érzem a vizelési ingert, de ha elmegyek WC-re akkor nem tudok rögtön/vagy egyáltalán elvégezni a dolgom.

Ha pedig sikerül is, akkor sem a normális sugárban jön, hanem, mintha valami leszorítaná.

Voltunk már mindenféle orvosnál.

Mivel nemrég múltam 18 éves, ezért eddig a gyerekklinikán próbálták megtalálni betegségem okát, nem sok sikerrel.

Kiderült, hogy nem vese probléma, nem vagyok cukorbeteg, nem neurológiai gond (idegrendszeri), urológusnál is jártunk ott is minden rendben volt.

Csináltak velem egy katéterezéses műveletet, ott is minden eredmény negatív lett (ami a jót jelenti).

Esetleg szenved vagy szenvedett valaki hasonló betegségen? (nem kívánok senkinek ilyen szörnyű betegséged, iszonyatosan nagy teher a számomra)

De ha mégis volt valakinek hasonló, az letudná írni, hogy rajta mi segített? Vagy esetleg valaki valamiféle tanácsot adni, mert ez már December óta fenn állt, és már lassan augusztus :/ jobb lenne minél előbb kijönni ebből



2017. júl. 21. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:

A húgycsővel kapcsolatos a problémád. Az urológusokat kell ezzel zaklatni. Vagy gyulladás, vagy valami környező szerv a húgycsövet leszorítja, megtöri, vagy a húgycsőben van valami fejődési rendellenesség. Idősebb lennél kapásból rávágnám, hogy prosztatamegnagyobbodás. Aztán kivételek mindig vannak.


Tényleg ha urológus nem tud neked segíteni, akkor senki sem. Keress egy másik orvost vagy kérj részletesebb vizsgálatot pl. ultrahang, röntgen, prosztata vizsgálat.

2017. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ultrahang, röntgen minden volt, most kaptam időpontot MR-re, de arra majd, csak szeptember 14-én kerül sor :/
2017. júl. 21. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Fájdalommal jár?

Urodinámiás, valamint uroflowmetriás vizsgálatot csináltak?

2017. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, mind a kettő megvolt. Fájdalommal nem jár.
2017. júl. 22. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Prosztatamasszázs heti 1x-i alkalmazása?
2017. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol kezelnek? Melyik város?
2017. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pécsen kezelnek.
2017. júl. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!