Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mire utalhat?

Ez mire utalhat?

Figyelt kérdés

Hirtelen fellépő émelygéssel kezdődik, aztán kimegy belőlem minden energia olyankor muszáj leünölnöm különben összeesnék. Tüneteim: émelygés, gyengeség, ájulás, szédülés, remegő végtagok, gyomorfájdalom.

Máskor is előfordult már, elájultam otthon, akkor is ugyanez volt, kora reggel hajnalban. Csak akkor iszonyú nyomást is éreztem a fejem tetején. Kevert a víz, olyan hőhullámom van ilyenkor, mint a csoda. Ez már a harmadik ilyen eset. Kivizsgáltak első alkalommal, de nem találtak semmit, csak alacsony vérnyomást mérték nálam, mert 95 volt akkor a vérnyomásom épp. Igazából kezdek félni, hogy valami komoly bajom van. Eleinte nyugtattam magam, hogy majd biztos el fog múlni, de mostmár kezdek kicsit pánikba esni. Válaszokat előre is köszönöm.



2019. júl. 16. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
És mielőtt valaki ezzel jönne, nem nem vagyok terhes 25/N
2019. júl. 16. 19:23
 2/5 anonim ***** válasza:
És aztáb mi lett? Hasmenés hányás volt? Nekem akkor van ez ha elrontom a gyomrom. De alacsony vérnyomás is produkálhat hasonlót. Ha a gyomrod rendben van. Bár én nem emlékszem, hogy fákt volna akkor a hasam. Vércukroddal mi a helyzwt?
2019. júl. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kivizsgálás az miből állt? Vérvétel, kardiológia volt?
2019. júl. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljes laborvizsgálat volt, de kardiológiai nem
2019. júl. 17. 08:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként én is a vércukorszintet re gyanakszom
2019. júl. 17. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!