Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem edzőterembe járni, és ott hasazni. Múltkor 2 nap egymás után már este éreztem a hasam, majd felkeltem mert görcsölt. Nehez leírni, nem kifejezetten görcs, nem is nyilal, hanem az egész has fáj, ilyenkor hevesebben szoktam lélegezni, kibírnám anélkül, csak ez valahogy jön, sokszor felala jarakalok es idegesit h egyik pozíció se jó. Egyik pózba se fáj jobban. Kellemetlen, h hasi a fajdalom, es azt érzem még h igy dolgozik. Most kihagytam par napot, volt h ujramentem, akkor nem volt, erre most megint 2 napja nem voltam, ma gondolkodtam rajta h megyek de itthon meg huzodzkodztam egyet delutan. Erre most elkezd fajni megint, 20p-0,5 oras szenveses kb most kezd lenyugodni, bevettem espumisant, meg sz*rtam egy jo nagyot de nem volt hasmenes csak ilyen több reszletbe jovo nagy sz*ras. Es az egyik este ugyanez volt,h sz*rtam. Eleg nagy adagokat eszek. Sztem mostmar megmutatom orvosnak, de azért jól esne, ha valaki írna, akinek van tippje, vagy érzett hasonlót.

2019. júl. 18. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Izomláz.
2019. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez ilyen borzalmas tud lenni? Én is azért gyanakszom erre, mert mindig edzes után jön. Régen nem hasaztam nagyon, meg a melyizmaim fejletlenek voltak es ugy edzettem itthon. Aztan most ahigy elkezdtem terembe, az első 10 alkalommal sem hasaztam még akkor semmi ilyen nem volt. Az első par hasazasnal még nem, de talán az első komoly volt, amikor éreztem. Meg mostanában tanulom jobban megfesziteni a hasam a gyakorlatoknal. Most is érdekes h napokat hagyok ki és jó, és első nap megint rossz
2019. júl. 18. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem többet tudtunk meg mint szerettünk volna. 💩

Edzeni fokozatosan kell, nem megterhelni magad mert annak ez a vége, vagy még rosszabb esetleg izomszakadás. Nincs egy edző a komditeremben akitől tanácsot kérhetsz az edzésben? Amit csinálsz az nagyon rossz és izomláznak meg izomhúzódasnak hívják. Semmi köze az emesztésedhez. Az ikes igeket meg gyakorold mert rémület olvasni amit írsz.

2019. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha rémület akkor ne olvasd te szerencsétlen :D Milyen ikes igékről beszélsz? Idézz már egy mondatot, ami helytelen volt nyelvtanilag, gondolom úgy is ráérsz, mert nyelvtannáciként csak itt tudsz kiteljesedni, és nem vár egy tudóskör se, hogy a legújabb forradalmi kutatásokat végezzetek és tanulmányokat publikáljátok. Ha nem akarsz más szarasarol olvasni, ne nezegess betegseggel kapcsolatos kérdéseket. Amúgy a tippek félrementek, de azért kösz (csak az elsőnek :D), nem izomlaz volt. Edzésbol sem kell amúgy kioktatni, mert 15 éve sportolok valamit folyamatosan. Mellesleg egy okleveles személyi edző az edzotarsam. Izomszakadas akkor lesz, ha szabalytalanul csinálod. Egy jó étrenden, ahol nem eszel állati szarokat, olajat, feldolgozott szarokat, iszonyat gyorsan regeneralodsz. Úgyhogy kösz, h látatlanban igy értesz hozzá, de bőven belefer a durvulas, raadasul hasnal ez abszolút nem volt a többihez képest :D
2019. júl. 21. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!