Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Barnás, véres folyás Mi lehet?

Barnás, véres folyás Mi lehet?

Figyelt kérdés

Barna folyásom van. Ma vettem észre. Alvadt vér is társul hozzá

Szagtalan.

A menstruációm is késik 1-2 napja.

Mitől lehet vagy mit jelenthet?



2019. júl. 20. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Alacsony a progeszterin szinted ezért tapasztalod ezt a "pecsételést". A méhed előbb kezi el az összehúzódást és most dolgozza ki az előző menstruáció maradék vérét. Még nem kezdődött el a méhnyálkahártyád leválni. Nemsokára el kell kezdődjön ha már pecsételést tapasztalsz.


Amit ajánlok: magnézium és B6 vitamin- ez egyfajta görcsoldóként is használ illetve a mellfájdalomra is jó hatással van.

2019. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy ideig mindig így kezdődött. Évekig. Mondtam a nődokinak, szerinte normális, hormonhiány több napnál merül fel, egy két nap pecsételés a rendes vérzés elött teljesen megszokott.
2019. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat

A délután folyamán meg is jött a menstruációm

2019. júl. 20. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Na mondtam én hogy itt előbb-utóbb be fog indulni a mensi. :) Mensi előtt kezdj el szedni MagneB6- ot. Ha továbbra is pecsételősen jön meg, akkor menj el nőgyógyászhoz, hogy megnézze vérvétel alapján mennyire alacsony nálad a progeszteron.

Attól még, hogy ez nagyon sok lánynál előfordul egyáltalán nem jó dolog. Akkor vagyunk egészségesek, ha a hormonális háztartásunk rendben van. Ne menjünk el efelett. Sok nőgyógyász is letojja ezt, pedig ha más nem nekik tudniuk kellene, hogy milyen egy egészséges vérzés.

2019. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!