Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatos orr váladék?

Folyamatos orr váladék?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A munka helyemen elég erős tisztító szerekkel dolgozunk, hypoval például de nem a háztartásival, hanem a 10x erősebbel, csütörtök óta átlátszó hígabb váladék folyik a bal orr lyukambol, és az orrom is fáj vagyis a bal oldalt, majdnem az arcom. A kérdésem az lenne hogy megmarhatot valamit az orromban? Megfazva nem érzem magam, lázam nincs, néha egy kicsit gyengébbnek érzem magam. Utána néztem de olvastam olyanokat hogy ágy víz szivárgás stb. ennyire marhatott a hypo?

Mielőtt írjátok hogy menjek el orvoshoz stb. ilyet ne írjátok légyszíves, ha úgy érzem úgy is el fogok menni, de most csak megkerdeztem. Köszönöm.



2019. ápr. 13. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a cerebrospinális folyadék szivárog az orrodon, akkor neked beb..sztak haver :D
2019. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy hülyének leszek nézve, na mindegy. Azért ha valaki tudna valami választ adni megkoszonom :)
2019. ápr. 14. 06:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kimarja az orrod valami, akkor vérezne, erősen. Enyhe irritációnál folyhat az orrod. De lehet valami orrüregi gyulladás is, vagy akár arcüregi is. Láz se mindig van.

Ez is olyan, hogy ha nincs semmi bajod, csak folyik az orrod, akkor fújd ki. Ha panaszok jönnének elő, fájdalmak, dugulások, nyomás, láz, szagvesztés, vagy kellemetlen szag, vagy úgy akármi más, akkor meg marad az orvos.

2019. ápr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. ápr. 14. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!