Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A lúgosítás most akkor tényleg...

A lúgosítás most akkor tényleg kamu vagy valóban használ?

Figyelt kérdés
Eddig teljes mértékben hittem benne, de kiderült hogy a vér Ph-ja semleges és és nem tud sem savas sem lúgos lenni. Most akkor mi az igazság???
2019. szept. 14. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kamu

Bocsi, de így van.

2019. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Butasag, egyénenként valtozo a ph érték es a szervezet probal visszaálni az eredeti ph ertekehez.
2019. szept. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Vannak orvosok akik szerint lehetseges, es vannak akik szerint nem. Mai napig szokták ajanlani diétákba a lúgos vizet, ártani nem árt valószínűleg, en is szoktam inni.
2019. szept. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hollófernyiges ***** válasza:
100%
A lúgos víz a gyomorsavba jut és csak annyit érsz el vele, hogy felviszed kicsit a pH-ját és erőteljesebb működésre készteted a gyomorfal savat termelő sejtjeit, hogy visszaállítsák a notmál állapotot. A vérig az már nem jut el.
2019. szept. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Az emberek többségének túl kevés savat termel a gyomra, ezért savasítani kell, nem lúgosítani!
2019. szept. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb keresni valami cikket, használni a googlet például mint itt megkérdezni. Ilyen minősítésre sem alkalmas válaszok,hogy savasítani kell meg orvosok szerint lehet. Na tehát agyhalott kategória.

Persze majd ezért az én válaszom lesz ezek által leminősítve.

Beszélt már erről Zacher Gábor is, kb 15másodperc megtalálni a youtubeon.


[link]

2019. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!