Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lúgosítás? Valóban létező...

Lúgosítás? Valóban létező dolog vagy csak paraszt vakítás?

Figyelt kérdés

Az állkapocs vonalam tele van minden féle aknékkal (fehér, fekete, gyulladt, gennyes) azt mondták, a rossz emésztés, rossz bélműködés és a savasodás okozza.

Nagyon szeretnék életmódot is váltani, de miben változtassak? Csináljak ezt a lúgosítást? Vagy ...? Segítenétek?

26 éves vagyok, nagyon nincsenek rendben ezek a pattanások, és amúgy is meg kellene szabadulni 5-8 kg-tól.


2012. márc. 19. 09:26
 1/5 anonim válasza:
létezik, és jó dolog. föleg tavasszal és összel kell lúgosítani a szervezetet. sok-sok lúgos vizet kell inni,legalább napi 2 litert,sok zöldséget fogyasztani. a mozgás sem árt,jó ha heti 3x sportolsz valamit. méregteleníteni is kellene ilyenkor,de ez egyénfüggö,keress utána a neten neked mi a legjobb. kerüld a cukrot,sok szénhidrátot.
2012. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Kipróbálhatod, és lehet, hogy működni fog, de a mögötte álló elmélet egy nagy humbug.
2012. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elmélete merő baromság, minden biokémiai tudást nélkülöz. Sikere abban áll, hogy az általa ajánlott ételek egészségesek, így tényleg segítenek, de azt nem tudják annyira nagy marketinggel eladni, hogy "egyél zöldséget", így kitaláltak egy laikusoknak jól hangzó háttértörténetet, és kész is az üzlet.
2012. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így gondoltam. Ráadásul minden oldalon ahol ezzel kapcsolatban jártam elakartak adni valamit méregdrágán.
2012. márc. 20. 07:33
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Én csináltam tavaly tavasszal és most is csinálom 2 hete. Tényleg nagyon jó, de nem iszok semmilyen lúgosító löttyöt, csak sok zöldséget és csümölcsöt eszem, vagyis inkább rengeteget. :) Sok folyadékot iszom, nem eszem szénhidrátot, se húst. Tavaly fogytam kb. 8 kg-t. Idén is szeretnék kb. ennyit. Sokkal több energiám van, jobban érzem magam a bőrömben. :)
2012. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!