Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Béltisztitáshoz melyik Biocom...

Béltisztitáshoz melyik Biocom kapszula jó?

Figyelt kérdés

Szeretnék csinálni egy tisztitó kurát, de nem tudom hogyan kezdjek neki

Illetve milyen mellékhatásai lehetnek ?hasmenést okoz?


2020. febr. 21. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

A beleidet nem kell tisztítani. Egyél sok zöldséget, rostot, az megteszi a hatást.

Mi lenne ezzel a célod?

2020. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy jó haspuffadásra, aranyér ellen, salakanyag eltávolitás,béltisztitásra... csak mivel többfajta kapszulva van belőle nem tudom melyikkel érdemes elkezdeni
2020. febr. 21. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Egyiket sem érdemes, pénzkidobás, ha normálisan táplálkozol az tökéletesen megfelel!
2020. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Normálisan táplálkozom de sajnos előfordul hogy székrekedésem van a sok stressz, kevés mozgás miatt a munkámból kifolyólag ezért gondolkoztam ezen
2020. febr. 21. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Növeld a rostbeviteled, és igyál meg 3-4dl/10kg vízet.
2020. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy béltisztítás, se tisztítókúra. Minden ehhez reklámozott szer átverés. Zöldség-gyümölcs, sok víz ami egészséges.
2020. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták. Teljesen felesleges sok ezret kiadnod rá, rostdús ételekkel (zöldbab, lencse, brokkoli, magok, csicseriborsó, zab stb) és sok vízzel többet érsz. Lenmagot szokták még ajánlani székrekedés ellen. Ételbe rakva, vagy egy nagy pohár vízzel.
2020. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!