Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ha a koronavírusnak a leírt...

Ha a koronavírusnak a leírt tünetei közül, legalább egyet érzek már vagy 10-12 éve, akkor most honnan tudjam, hogy fertőzött vagyok-e? 33\f

Figyelt kérdés
korona, koronavírus, vírus, járvány, fertőzés

2020. márc. 26. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy egy tünet alapján nem állít fel senki még csak előzetes diagnózist sem. Sem most, sem máskor. Minden betegség esetében tünetegyüttesekről van szó.


Biztos 33 éves vagy?!

2020. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen biztos! csak nem orvos hanem asztalos. Rosszul tettem fel a kérdést mégcsak nem is jó helyre. Úgy néz ki, hogy félreizélte a telefonkészülékem. ;)
2020. márc. 26. 18:40
 3/10 A kérdező kommentje:
Bár az is igaz, szerintem ha ebből a kérdésből nem szűrted le a lényeget, mint egy egyszeri ember tenné fel, mert nem feltétlen mindenki orvostanhallgató a világon, és ahelyett ha Te ennyire TRÚÚÚ vagy és felvilágosítanál inkább nyomsz valami álltudományos lófaszt, és beoltassz, akkor valószínűleg nem a kérdező a szellemileg visszamaradott...
2020. márc. 26. 18:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sem orvos, sem hasonló, de legalább bunkó sem :)))


Józan paraszti ész kell hozzá, amivel rá lehet jönni, hogy nincs olyan betegség, amit egyetlen tünetből diagnosztizálnának, mert ezerféle dolog okozhatja. És ez nem áltudomány, hanem tény. De amúgy ja, szívesen a választ....

2020. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
álmi vagyok ehhez már.... nincs kedvem itt vitázni és igen áltudományos marhaság... nekem máskor normál esetben elég ha taknyos vagyok ahhoz, hogy tudjam megfáztam, és nem kell megvárnom hozzá a lázat de mindegy én már nem írok vissza ezen túl, én alszom valakinek melozni is kell
2020. márc. 26. 20:45
 6/10 A kérdező kommentje:
annyit még csak odabiggyesztek, hogy a józan paraszti észnek a teljes hiányát látom az első válaszodban, hátmég a kérdésedben jóéjt
2020. márc. 26. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:

"Józan paraszti ész kell hozzá, amivel rá lehet jönni, hogy nincs olyan betegség, amit egyetlen tünetből diagnosztizálnának, mert ezerféle dolog okozhatja."


Van olyan betegség. :). Nem is egy.

2020. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Onnan tudhatod, hogy fertőzött vagy hogy az az alap tüneted is megváltozik. Sokkal rosszabb lesz és mellette más tünetek is előjönnek.
2020. márc. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7es válaszadó így van! Rögtön tudok is 4-es számára de csak is Ő számára kézzelfogható példát mondani. Nagyon fontos, a többi embernél aki olvassa meg úgy általában a világon nem bizonyították még, hogy számukra csak szemmel látható, mert a talán már több mint 7milliárd emberből a földön 1-15 személy él akinek nem szenved legalább egy ismrőse ebben a betegségben. Értsd úgy mint napjainkban Magyarország átlagkeresetét fordított párhuzamban. a betegség latin és kivételesen a széleskörben is elterjedt elnevezése nem más mint a "hüjeség"...

Kedves 4-edik és

2021. dec. 15. 12:35
 10/10 A kérdező kommentje:

...kedves 4edik, ezért csak számodra kézzelfogható mivel Te fertőzött vagy de nem koronával.

Ha nem hiszed járj utána, íme egy kevés infó+a leggyakrabban előforduló tünetek:

A betegség terjedése szemen és fülön keresztül történik, egy a még egészséges szervet az agyat olyan pusztító vírusként funkcionáló külsőhatás éri, amitől felborul a vér, oxigén, és tápanyag ellátása, itt a piros hol a pirost játszanak a fehér és vörösvérsejtek, színesre festi a szürkeállományt és a mindig bizakodó és pozitív lelkes hozzáállású fehérYeah-k elszenesednek és mindig rosszkedvű negatív feketeOhNo-kká alakulnak és ennek hatására az alany elkezd hüjeségeket beszélni, későbbi stádiumban tenni is, ezeknek felső határa nem ismert, a halálos dózis mennyisége a változó erejű és összetételű koncentráció miatt változó. A betegségmegelőzés egyetlen ismert és nagyrészt (52,7%) hatásos módja az, hogy kerüld a hüjét, de rengetegféle hüje létezik, nagyon régóta velünk van, nagyon sok fele mutálódott sok hüjére már rá sem lehet hagyni, hogy hüje és ott is hagyni, mert annyira hüje, hogy rádtapad és szórja rád a hüjeséget. mivel a hüje leginkább látó és halló távolságból bocsájtja ki magából ezt a gyógyíthatatlan kórt, és ez az összes hüjeségben szenvedőre igaz. Sajnos ha teljes mértékben is ki tudjuk zárni életünkből, hogy ne tartózkodjunk hüje emberek közelében akkor sem élvezhetünk biztos védettséget, mert előfordul, hogy egészséges embertől is el lehet kapni, valószínűleg az egészséges jó fizikumú erős ideg és immunrendszerű személy rövid időt töltött hüjék társaságában ezért már ragadt rá hujeség, amit tovább vihetett magán, de a jó adottságai és tudatos életmódja miatt még le tudja győzni kis dózisban a szervezete, viszont rajta van a bőrén ruháján mindenén és ezt útja során bárkinek továbbadhatja, tehát mindenféleképp veszélyes!

2021. dec. 15. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!