Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ételtársítás? Édesburgonya?

Ételtársítás? Édesburgonya?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy elvileg a krumplit csak magában max zöldségekkel együtt jó enni. De mi a helyzet az édesburgonyával? Azzal mi a helyzet? Tudtommal az nem a krumplik családjába tartozik. Édesburit mivel lehet enni?
2020. ápr. 12. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amivel jól esik!
2020. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sima krumplival, padlizsánnal, koktél paradicsommal keverem .Ezeket karikára vágom, összesütöm egybe. Sóval, frissen reszelt gyömbérrel ízesítem, ja igen csirkemell csíkokat teszek még bele, de helyette tehetsz jözé keverhetsz felcsíkozott rántott csirkemellet is, úgy még jobb. De sok mindenhez jó az édesburgonya. Hiszen ízre talán legjobban a répához hasonlít.
2020. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármivel,bárhogy sütve pure stb...
2020. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

De elsősorban egészség szempontjából érdekelne, mert elvileg nem minden ételt lehet mindennel enni az emésztgetőség szempontjából

2020. ápr. 18. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt az ételtársítás dolgot sosem értettem. Mi van pl. a diófélékkel, amikben zsiradék, fehérje és szénhidrát is van? Akkor azokat nem is tudjuk rendesen megemészteni?

Az édesburgonya bármihez passzol, amihez amúgy krumplit ennél. Csak egy picit édesebb az íze, de meg lehet szokni. A szénhidrát dominál benne, ezért ha az ételtársítás neked fontos szempont, edd salátával vagy grillezett zöldségekkel.

2020. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
Én majonézzel szoktam :) meg ramtott sajttal. :)
2020. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!