Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Szigorú diétán lévők az...

Szigorú diétán lévők az utazást hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Ha valaki mondjuk szigorú egészségügyi okokból csak bio élelmiszereket fogyaszt és mondjuk mellette összetett ételallergiája is van, így étteremben/szállodában nem tud enni (és mondjuk nem is akar) és mondjuk külföldre utazik egy hétre, az hogy oldja meg az étkezést?

Ilyen aszalt gyümölcsöt, zöldségchipset, házi krékert tud magával vinni, de azért egy hétig csak nem lehet csak ezt enni...

Esetleg friss bio gyümölcsöt, zöldséget vajon lehet valahol venni vagy csak szupermárketben, ahol nagyon korlátozottak a lehetőségek bio téren.


2020. aug. 3. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
És nem is akar. Itt a hiba.
2020. aug. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Off: Van olyan betegség, amelyik a bio élelmiszer fogyasztását követeli meg?
2020. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Van hát, úgy hívják flancolás, sznobság, mások hülyének nézése.
2020. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"És nem is akar. Itt a hiba"


Szerintem az nem hiba, ha valaki biztosra akar menni és szeretné tudni, hogy hogy készül az étel, amit megeszik, és ezt éttermeknél sajnos nem lehet tudni..


"Off: Van olyan betegség, amelyik a bio élelmiszer fogyasztását követeli meg?

Van hát, úgy hívják flancolás, sznobság, mások hülyének nézése."


Igen, van olyan betegség... Rák alatt illetve után ez a diéta javasolt..

És ennek semmi köze a flancoláshoz és mások hülyének nézéséhez, de mindegy is...

2020. aug. 3. 09:44
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Rák alatt, és után nem javasolnak ilyen diétát, szóval mellőzzük a hazudozást.
2020. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, ehhez én inkább nem is fűzök semmit... Bár ezt erősen megcáfolnám... Bizonygatni meg nem fogok semmit, az egész biztos...
2020. aug. 3. 10:23
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Nincs is mit. Mert hazudsz. Vagy átbasztak.
2020. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6


Esetleg ha belinkelnél egy tudományos cikket vagy kutatást, ami ezt alátámasztja, akkor biztos többen próbálnának segíteni.

2020. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én eü. okokból egy ideig elég szigorú diétát folytattam. Ez idő alatt, ha elmentem otthonról, mindig vittem magamnak ennivalót, kivéve, ha biztosan tudtam, hogy lesz számomra megfelelő étel. (Más kérdés, hogy én sosem tudtam csak bio élelmiszereket enni még itthon sem, nagyon korlátozottak a lehetőségek, így ezt már rég elengedtem.)

Utazást úgy oldottuk meg, hogy autóval mentünk és apartmant béreltünk, ahol volt főzési lehetőség. Pár konyhai eszközt (pl. botmixer) is vittünk magunkkal. Amikor megérkeztünk, feltérképeztük, hol érdemes bevásárolni. Most már interneten is utána lehet ezeknek nézni.

1 hétre szerintem nem lehet minden alapanyagot otthonról vinni, kellenek friss élelmiszerek is.

2020. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a világ végére kell menni, hanem kulturált helyekre, ahol ugyanúgy árulnak bioizéket is, mint Magyarországon.
2020. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!