Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensikor a strandolást hogyan...

Mensikor a strandolást hogyan oldjátok meg? (Tampon/betét)

Figyelt kérdés

Azaz már eleve tamponnal indultok el otthonról, vagy betéttel mentek el a fürdőig/strandig és ott teszitek csak fel a tampont?

A fürdés alatt mennyiszer cserélitek?

Ha vége a fürdésnek és mentek haza, tamponnal utaztok haza, vagy még a strandon visszaveszitek a betétet?


Ki hogyan oldja meg?

Köszi



2020. jún. 26. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen tampon, otthonról elindulás előtti percektől. Ha betéttel mennél a strandig, akkor véres lennél, le kéne zuhanyoznod, mielőtt átveszed a fürdőruhát. Fürdés alatt 2-3 óránként szoktam cserélni, ez sok dologtól függ. De pl. amikor kijövök a vízből, akkor el szoktam menni cserélni. És igen, haza is azzal megyek, nem betéttel.
2020. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Otthonról már tamponnal, kb 2-3 óránként mosdóban ellenőrzöm es viszek magammal új tampont es nedves törlőt a cseréhez. Nyilván ha egy egész napra megyek, akkor több cserével számolok.
2020. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Én nem használok tampont soha de nem is megyek vízbe olyankor. Ha napozok akkor vagy szárny nélküli betét vagy ha muszáj akkor fehér bikinit veszek, amin még mindig kevésbé látszik a szárny noha van is ennek egy “veszélyes “ oldala... ilyenkor meg simán inkább 45 percenként csere és akkor biztos nincs gond
2020. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem megyek vízbe ilyenkor, max a természetes víz jöhet szóba, amúgy rengeteg bacit összelehet szedni menstruáció alatt uszodákba, strandokon.

Amúgy bármit is használnék a strandon, ugyan azzal a tamponnal, betéttel sosem indulnék haza, ha messze lakom.

2020. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Otthonról még betét, a strandon amikor átöltözök, tampont rakok fel. Hazafele ismét betét, de ha lehet nem strandolok mensikor
2020. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem strandolok, ha megvan, majd ha már elmúlt bepótolom.
2020. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amíg használtam tampont, akkor azzal mentem a strandra. Gyakran cseréltem. Mostmár kb 10 éve intim kelyhet használok és soha nem kell izgulnom, hogy átázok vagy a beszívott víztől összeszedek valami. Hermetikusan lezár és nincs gond
2020. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kehely
2020. aug. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tampon, strandról függetlenül, csak azt használok éjjel-nappal. Semmi bajom. Az meg hülyeség, hogy ilyenkor több fertőzést össze lehet szedni, mivel a tampon elzárja az útját mindennek. Soha semmi bajom, pedig 20 éve “így menstruálok”, biztos nem ez fogja meghatározni az életemet. Ha akkor van meg amikor vízi program van, nagy ügy. Ugyanolyan nap, mint bármelyik másik. Csak többször megyek mosdóba, mintha csak pisilni kéne.
2022. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!