Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Valaki, hol lehet kapni aloe...

Valaki, hol lehet kapni aloe verát? Vagy valami nagyon nagyon jó aloe verás terméket? Pl testápolót. (ha testápolót ajánlotok, lehetőleg ne túl drágát)

Figyelt kérdés
A bőrömre kéne, mert úgy tudom, hogy az aloe vera nyugtató hatású a bőrre.
2020. nov. 3. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Aloe vera növényt lehet kapni virágboltban - én is ott vettem az enyémet -, de lehet kapni IKEA-ban is, Praktikerben, Obi üzletben.


Aloe vera testápoló kapható Dmben, Rossmannban, Helia-D webáruházban, de a Baba márkának is van testápolója, 1000 forint körüli áron. :)

2020. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aloe vera levél néha van az auchanban is. Én nyáron ott vettem egy nagyon nagyot, kb 40 cm-es volt.
2020. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És ha növényt veszek, akkor az mennyibe kerül? És hogyan kéne gondozni?


Vagy ha csak 1-2 levelet veszek, #2es, az mennyibe kerül?

2020. nov. 3. 09:56
 4/6 anonim ***** válasza:
A levél az kb 500 ft volt , azt hiszem talán akcióban volt. De nem állt el sokáig. A növénygondozást meg ki tudod keresni netről.
2020. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát, vettem aloe vera levelet, de nem olyan volt, amire számítottam. Én igazából egy videóban láttam, hogyha lefejted a kérgét, akkor ilyen nedves cucc van benne, és ha azt rákened a bőrödre, akkor elhalványítja a striákat. Én leszedtem a kérgét, de semmi nem volt benne. Semmi lé nem volt benne, száraz volt az egész. Odaraktam a bőrömhöz, de annyira kipirosodott, meg viszketett, hogy inkább hagytam.

Kérdés. Lehet, hogy nem is aloe vera levelet sóztak rám, vagy mi? Megpróbálok mellékelni róla képet.

2020. nov. 5. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Aloe levél húsos, vastag. Ha leszeded a zöldet akkor zselés kocsonyás a belseje.Égésre jó, az biztos
2020. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!