Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan testapoló amiben...

JankaZalan2 kérdése:

Van olyan testapoló amiben aloe vera van?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy testápolóra, amiben aloe vera van. Ami nyugtatja a bőrt. Tudtok ilyet?
2020. aug. 28. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi dm-ben vettünk ilyen testápolót. 2000 Ft-volt akkor, nyugtatja a bőrt, viszont szerintem nem hidratál a legjobban. A kezemet kifejezetten kiszárítja.

Egyébként nagyon sok márka gyárt aloeverás testápolót, pl. A Baba is. Bármely drogériában tudsz ilyeneket venni, akár Tesco, Auchanba is.


[link]

2020. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Balea aloe vera body gel vagy Baba aloe vera testápoló
2020. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Megnéztem a DM-es linken az összetevőket. Mennyiség szerint csökkenő sorrendben az aloe kivonat a 6. a listán. Vagyis valóban tartalmaz némi aloe verát, de nem az a fő összetevője.


Vannak, akiknek ez is elég jó. Én tudok jobbat. :)


Több olyan krémet ismerek, melyeknél az összetevők listáján a stabilizált aloe vera gél az 1. helyen van. A Nemzetközi Aloe Tudományos Tanács által hitelesített aloe vera alapú készítmények. Ezeknél nem az egyebekhez tesznek aloét, hanem az aloéhoz egyebeket. Az egyiknél pl. kollagént és elasztint. Felső luxus kategóriás minőség. Nem valók akárkinek.


A kizárólagos magyarországi forgalmazótól éri meg megrendelni őket. Személyre szabott segítség jár hozzájuk, hogy a neked megfelelőt válaszd ki, a számodra legmegfelelőbb módon, a törvények által előírtnál erősebb garanciákkal tudd beszerezni és eredményesen tudd használni.

2020. aug. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!