Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Cérnagiliszta minden esetben...

Cérnagiliszta minden esetben mozog?

Figyelt kérdés

Sziasztok 2 hete cérnagiliszta gyanújából el kezdtem szedni a vermoxot.. látam dolgokat amik egyáltalán nem mozogtak.

De azt js csak vakuval lehetet látni. Ez volt 2 hete.

Most le fotoztam csak kiváncsiságbol a végbelem és látam egy fehér csikót nem is csik ilyen foltnak mondanám.. el mentem a wc-re és a székletemen fehér nyáladék volt de kb az már 1 éve ot van a székleten és csak nyáladék semmi más de valamikor azt is vakuval lehet csak észre venni..

Végbelem néha viszket..

Holnap fogom be venni a le telt 2 hét után a vermoxot..

Szerintetek ez bélféreg?

Az minden esetben mozog a székletben nem??


Cérnagilisztába bele lehet halni??

Durván hipochonder vagyok



2021. febr. 6. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már legalább a harmadik kérdésed. Többször is leírták, hogy elmeroggyant vagy (hipochonder). Ez miért nem elég neked?
2021. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cérnagilisztába bele lehet halni??


de még mennyire

2021. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem lehet normálisan válaszolni idáig 2 darab kérdést tettem fel.. csak az írjon aki tényleg segiteni akar és normálisan tud válaszolni ..
2021. febr. 6. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem mozog minden esetben. A halott féreg nem mozog. Ha 2 szem vermox (2 hetes időközzel) nem mulasztotta el, akkor az nem cérnagiliszta. A végbél viszketésnek sok oka lehet. A cérnagiliszta nem halálos. Keress egy jó pszichiátert.
2021. febr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
igen, pszichiáter. a hipochondria veszélyesebb, mint a cérnagiliszta
2021. febr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!