Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cérnagiliszta lehetséges?

Cérnagiliszta lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy pár napja meg figyeltem a székletemben 1mm-eres fehéres "átlátszos"csikokatt nem mozog egyáltalán. Viszont az orom és a végbelem néha néha viszket.. szedem a vermox gyogyszert tegnap este szedtem be belőle és az előtti este is 2 hét után meg ismétlem szerintetek mi lehet?

Válaszokot nagyon szivesen várom fontos lene.



2021. jan. 23. 13:15
 1/5 A kérdező kommentje:
El felejtetem bele irni hogy mostanság elég fáradékony is vagyok kb 2 napja.. mi lehet?
2021. jan. 23. 13:16
 2/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A gyògyszer elpusztitotta a cérnagilisztàkat, - ki is ûrûl lassan, idô kell neki! Lehetséges, hogy a gyògyszer mellékhatàsa a fàradékonysàg! Minden jòt!
2021. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves #2

Nagyon szépen köszönöm válaszod azota be vetem még 2 tabletátt de ugy éreztem mint ha tegnap keztek volna még csak ellő joni és ki fejlődni ezért be vetem még egyet és most már jobb.

Tórok kaparás az minek a melékhatássa?

2021. jan. 25. 06:49
 4/5 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! A kaparò torok mögött szàmos ok hùzòdhat, kûlönbözô gyulladàstòl vagy fertôzéstôl akàr a nem megfelelô folyadékfogyasztàsig.
2021. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem féreg. A vernox sajnos rohadtul nem öli meg de kihajtja őket. 25 évesen lettem bélférges mert agyon puszilgattam egy kismacskát... hát senkinek nem kívánok. Nem viszketett a végbelem, csak éreztem ahogy ficánkolnak ezek az undormányok. Nagyon hamar észrevettem, kaptam vermoxot! Élve hajtotta őket ki. Nem egy nem kettő volt!!! Rengeteg apró 2mm-es férgek akik vígan mozogtak, sőt egyszerűen potyogtak belőlem! Folyamat!! Zuhanyzas kozben is!!! Kamillas cukros teat ittam, hogy a szekletemmel kihajtsam ôket. Eskuszom egy remalom volt!
2021. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!