Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Valaki ajánl olyan kozmetikumo...

Valaki ajánl olyan kozmetikumokat amikben nincsen semmilyen káros anyag, és viszonylag megfizethező??

Figyelt kérdés

-sampon, a lényeg hogy ne legyen benne semmilyen szulfát, sls, sles, szilikonok, se semmilyen káros anyag

-balzsam, ugyanez mint a samponnál

-fogápolás, a fogkrém nátrium-fluorid , triklozán és sodium lauryl szulfát, +egyéb káros anyagoktól mentes legyen

-dezodor, sajnos itt nem tudom milyen rossz összetevők vannak egy átlagos termékben, de ugyanaz mint a többinél. Ne legyen benne káros anyag

Nagyon szépen köszönöm aki válaszol, tényleg, rengeeteg segítség lenne!



2021. jún. 5. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Az SDS, Nátrium-laurét-szulfát speciel amit annyira kiemeltél, csak úgy szólok, hogy semmilyen káros hatása sincs. A lipidekhez hasonló szerkezete miatt használják, ez miatt van habzó hatása.


Ellenben pl. az atropinnal, ami a csattanó maszlagban van, vagy az ochratoxin, amit a fekete penész termel tökéletesen természetes anyagok, mégis vagy meghalsz tőle vagy rákot kapsz.


csak úgy tájékoztatásul

2021. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, mostmár ezt is tudom
2021. jún. 5. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
WTN termékek
2021. jún. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ayurvedikus porok hajapolashoz, igy nem fog kelleni balzsam es fluoridmentes ( pl Himalaya Herbs) fogkrem. Szepen feherit is.

Deonak 5 perc alatt elkeszitheto hazi deo, tetszes szerinti illoolajjal, de teafa legyen benne.

Nekem nagyon bejottek ezek.

Illetve tusfurdo: Yamuna es Dove sls-mentes, vagy kezmuves szappan.

2021. jún. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2021. jún. 6. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!